Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy osztálytársam. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy osztálytársam. Mi az istennyilát csináljak? (bonyolult xD bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval. Nem vagyok égimeszelő. 168 cm vagyok, 15 és fiú. A csaj csak 14, ő 171. A probléma nem ez a kb. észrevehetetlen magasságkülönbség, hanem az, hogy a lány vív. Nem egyfolytában, de sokszor mondja nekem, hogy milyen kockahasú pasik jönnek be neki (de nem konkrét személyről). Én meg nem vagyok ilyen kockahasú izompáwa. Fogalmam sincs hogy most mivan. A lánnyal amúgy suliba egyfolytában dumálok, nem csak én keresem a társaságát. Minden fontosabb titkot megosztunk egymással, együtt "pletykálunk" Viber-en, reggelente együtt megyünk metróval suliba. Szóval: aki érti eme csodás lányt, esetleg van valami hiányzó infó ami kéne, az segítsen! TÉHÁIKSZ! :)

2012. okt. 28. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
te ismered, honnan tudjuk? amúgy meg a fiúbarátokból ritkán lesz pár.
2012. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igabázól nemtom honnan tudjátok, végső elkeseredésemben írtam ki, én már nem értem a lányokat xDDD
2012. okt. 28. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy haveri/baráti kapcsolat, attól függ milyen mély.
2012. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szerintem egy próbát megér

egyszer élőben mikor kettesben vagytok mondd el neki őszintén mit érzel de úgy hogy most kérdeznék valamit de csak akkor ha megígéred hogy rossz irányba nem változik a kapcsolatunk ezután én is így jöttem össze a hasonló esetű barátnőmmel. Max annyit mond maradjunk csak barátok és akkor sajnos akár ki is verheted a friendzone ra.

2012. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Óóó mert milyen nehéz kiedzeni magad egy minimális szintre... én alapból szeretek sportolni (NEM CSAJOK MIATT CSINÁLOM) de ha egy amúgy jó csajnak csak ennyi baja lenne velem 2 hónapon belül latható lenne a dolog... a kocka hasat meg iszonyat könnyű elérni, ezzel csak az a baj hogy hiába van kocka hasad ha amúgy egy pvc csővel sem tudsz összeveszni mert az vastagabb... magyarán ha kocka has csak akkor ér valamit ha van mellette mell, bicepsz, tricepsz, hát, comb, vádli, stb. :D a végső válaszom pedig az hogy kezdj el edzeni, merülj el a táplálkozás és a biológia tudományában és ha ezek megvannak hamar látható eredménye lesz a dolognak!
2012. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!