Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 14-15 éves fiúk! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Csak a külsőt légyszi.:)

2016. febr. 18. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nincs ideálom
2016. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 eznemlényeges ***** válasza:
72%
Ne legyen nagyon duci, lehetőleg olyan 170 cm körül legyen, hajszín mindegy, legyen szép arca,szeme , legyen rocker/metalhead
2016. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszolkat.

Még elolvasnék párat.:)

2016. febr. 18. 16:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy általánosságba szinte bármelyi lány bejön, de az egyetlen aki tényleg nagyon-nagyon tetszik ő barna, kicsit hátközép felettig érő enyhén hullámos hajú, barna szemű, az orra pici, közepes méretűek az ajkai, vékony, formásan izmos teste van (nem túlzottan, éppen annyira hogy nagyon jó alakja legyen), formás feneke, közepesek/kicsik a mellei, a bőre világosabb, de nem hófehér, hanem csak nagyon enyhe színű.
2016. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Hááát.Legyen 160-170körül.Legyen szép arca,adjon magára,legyenek szép fogai :) 15f
2016. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Legyen helyes arca és ha barnából szőkébe menő ombréja van az +1000 pont nálam :D meg még legyen divatos :)
2016. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Senkinek sem jön be egy olyan, lány aki pl nem követi a divatot,mert hülyeségnek tartja és nem akar úgy öltözködni mint mások,mert nem szertene divat birka lenni.

És mondjuk olvasott,és nem néz h..lyen spanyol sorozatokat.

Fura izlésük van a mai fiúknak.

2016. febr. 18. 18:17
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

Hajszín- mindegy (szóke,fekete,...)

Hosszú hajú

Jó alak

Kb. 165-170 cm

közepes mellek

szép fenék XD

bőrszín- világos és amikor azt írtad hogy "Nem érdekli a divat, nem akar divat birka lenni" stb. hááát... nem is kell divatosan öltöznie az a fő hogy adjon magára :) (szerintem)

2016. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Kerdezo,ha a kulso tulajdonsagok felol erdeklodsz,miert akadsz fenn azon,ha nem azt irjak,hogy olvasott legyen? Istenem,te is jobban megnezel egy helyes pasit,mint egy atlagosat aki esetleg normalisabb.
2016. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 9opal válasza:

Jó... Igaz én már 16 vagyok. :) De nekem a "normális" lányok. :) Akik nem csak a szexről, és a " nehéz életükről" tudnak beszélni.:)

+ Nálam csak előny, ha rocker az illető. :)

2016. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!