Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik találkozáskor illik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik találkozáskor illik megcsókolni vagy megpuszilni?

Figyelt kérdés

van egy lány aki tetszik nekem. 1-2 nap múlva haza kísérem majd úgy néz ki. ez lesz az első találkozásunk úgy hogy élőben beszélünk. amúgy egy iskolába járunk. az elváláskor, érdemes vagy illendő puszit adni neki? arcra vagy szájra adjam? sajnos nem nagyon van tapasztalatom az ilyenekben.

18/f


2016. febr. 22. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

En a másodikon szoktam de helyzet függő

Elson csak ültünk egymással szembe es hogy zavarában ne takarja kezével az arcat megfogtam a kezet es ugy ültünk

18/F

2016. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 valaszolo ez nagyon nagyon aranyos:))

Bocsi az ekezetekert. 15/L.

2016. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
másodikon már megkell sz0ptatni
2016. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, szerintem a legtöbbünknél ez válik be...

Ha ez randi lesz, akkor figyeld a reakcióit! Ha már biztosan tudod, hogy tetszel neki, előbb fogd meg a kezét, sétáljatok úgy egy darabig, majd a szájára adhatsz egy csókot, mikor elköszöntök egymástól, vagy ha az érzed hogy már oldottabb a hangulat, akkor akár a randi közben is megcsókolhatod.

Amitől tuti el lesz ragadtatva ha elköszönésképpen a homlokára adsz puszit, ha félénk, nem oldódott fel a randin, akkor a csókot hagyd ki, csak homlokpuszival, közben öleléssel köszönj el, és odáig lesz érted. :D


19/l

2016. febr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elozo nagyon jol mondja. 2. valaszolo vagyok:)
2016. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Homlokpusziért, szerintem tényleg mindenki odavan, de van olyan akinek rendes csók is belefér az első randin. Ez attól függ milyen a lány, mennyire volt feloldódva melletted, mennyire kedvelik egymást, plusz hogy jól csókolj, van olyan akinél ez minden elronthat, de ha megkedvel és csak később derül ki hogy nem csókolsz jól, akkor még lehet esélyed:)
2016. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!