Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem nem valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem valami okos döntés ez?

Figyelt kérdés
Mindenki akit látok itt az oldalon, és azt a kérdést teszi fel hogy beleszeretett a barátjába, de inkább csak barát szeretne vele maradni, mert nem akarja a kapcsolatot elrontani. Miért? Velem is valami ilyesmi történt meg, de eszemben sincs hogy barát maradjak vele, mert az csak fájdalmat okoz, és minél többet vagy vele, annál rosszabb lesz neked, főleg ha összejön valakivel. Meg szerintem nem létezik ilyen hogy kiszeretni valakiből. Ha valakibe szerelmes vagy és nem változik meg drasztikusan, vagy bánt meg nagyon, akkor nem sok esélyed van rá hogy "kiszeress" belőle. Szóval kíváncsi vagyok a véleményetekre. Miért van az hogy valaki mégis barát szeretne maradni, ha tudja hogy szenvedni fog emellett? Én nem tudnék csak barát maradni, mert fájna. Szerintetek? 17/f

2016. jan. 25. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
amugy ez van ha nem jön ösze meg az fáj
2016. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha nem jön össze, az fáj, ha mellette maradsz az még rá tesz.
2016. jan. 25. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
nem tudom de a mostani "barátaim" azok a csajok akiket fel akartam szedni...csak aztan mondták hogy csak barátságot akarnak velem...ők lehet jobban tudják ezt...
2016. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én anno a Férjrmnk azt mondtam maradjunk barátok:).....aztán egy héttel utána buliban mikor átkarolt, hogy mi lenne ha, nem engedtem tovább mondani, hanem lesmaciztam.....

de volt anno gimis évek elején egy srác aki bejött....é kb legjobb barátok voltunk 1-2 éven kersztül ment ez, egész osztly tudta h bejött a srác (már nem tudom miért ....egyszerűen fogalmam sincs mi fogott meg így visszanézve xD) aztán összejöttem gy másik sráccal 17 éveen mert megbeszéltük, hogy barátként tekint rám....1 hónap múlva rájött, hogy elrontotta....akkor még én is gondolkodtam, hogy van-e esély ,de 1-2 hónap után már mondtam,hogy bocs,de nem......valszeg azért is mert olyan ember vagyok aki nem csalja a partnerét (el is ítélem aki megcsalja a partnerét).....szóval így alakult :) (aztán akivel jöttem srác, nővére mtatta be Férjemet....de nem egymásért szakítottunk anno a volt pasimmal, utána jöttünk össze Férjemmel)

na bocsi a kitérésért, de azt akartam leírni, hogy van aki később jön rá, és van (én) akinek meg rá keleltt jönnie, hogy több mint barátság ez a Férjemmel :)

2016. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ebből is látszik, hogy fiú és lány között sosincs igaz barátság, csak, ha az egyik meleg... mindenki beleesik ebbe a hibába
2016. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3-as inkább azt mondanám hogy te tudod a legjobban, mert te maradsz velük barátságba

4-esnek köszön a történetet, mert pont erre voltam kíváncsi, bár kétlem hogy ez sokszor megtörténik. Barátzónából általában nincs visszaút.

5-ös Hát igen, szerintem sem létezik ilyen.

2016. jan. 25. 18:39
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Ht az biztos h nincs barátság fiú és lány között... az egyik mindig többet kezd el érezni...

Még az is jobb lenne ha megszakítanának minden kapcsolatot minthogy az egyik szenved mert csak "barát".

És ilyenkor tényleg jobb távol lenni a másiktól, h áttudják gondolni h mit is éreznek... és talán ráébrednek arra h szükségük van erre a kapcsolatra! De ha az egyik biztosra nem akar semmit akkor jobb ha őszintén elmondja minthogy játszadozik a másik érzelmeivel...

2016. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne olyan, hogy kiszeretünk valakiből? Nekem is volt már olyan, hogy egyszerűen már nem vonzódtam ahhoz, akihez előtte igen (semmi negatív nem tőrtént, csak eltelt egy kis idő), de barátként még most is nagyon bírom.
2016. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!