Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Minden gyönyörű lány ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden gyönyörű lány ilyen?

Figyelt kérdés

...hogy ha valaki közeledik felé akkor a kisujját se mozdítja mégha tetszik is neki az illető merhogy ő úgyis tetszik a srácnak éshát minek strapálja magát,úgyis mindent megkap aranytálcán csakmert szép.

Meghát úgy van mindennel hogy úgy is sikerül neki bármi, megkap bárkit,bármit amit akar azért mert jól néz ki. És ezért nem is hűséges típus (pedig sokszor annak vallja magát) mert minden "őrültséget,kalandot" ki akar próbálni.

És elvárja hogy te keresd.

Míg te vért,verejtéket ölsz abba hogy kialakuljon köztetek valami vagy hogy jó legyen a kapcsolat addig ő csak a punciját adja a kapcsolatba semmi energiát.

Minden gyönyörű csaj ilyen?



2016. febr. 23. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném...meg attól függ, kit látsz szépnek:D
2016. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Van ilyen típus mindenféle külalakú lányból.
2016. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem,dehogyis csak mert valaki szép nem egy fajta személyiséget kaphat! 15/L
2016. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erovel:

Minden helyes fiu ilyen?💃💃

18/l

2016. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Csak az elkényeztetettek
2016. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
76%
Igen minden gyönyörű lány ilyen. Én is ilyen vagyok,de csak azért mert gyönyörű vagyok... Fényezném még itt az egóm, de mennem kell lerázni egy nagyon idegesítő srácot... 😘
2016. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem. Azt mondjak h szep vagyok de semmit se kaptam meg meg ezert. Amit elertem azert kuzdenem kellett. Mindenben, nem csak a szerelemben....

16/L

2016. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!