Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, hogy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy tényleg komolyan gondolja velem? 18/F

Figyelt kérdés
Megismertem egy lanyt akit paran ismernek hallomasbol a barati koromben. Egy szep lany akivel mar ketszer talalkoztunk ,es nekem nagyon az jott le hogy tetszem neki es mintha szerelmes is lenne.. Ezt abbol gondolom ,hogy a talalkozasunk utani napon rogton irt is nekem ,hogy mi tortent h mar nem erdeklodom.. A masik h masodik talin az osszes tortenetemen nevetett tok jol kijovunk eloben. En mar le is vetkoztem a gatlasaimat nagyjabol. Az osszes fiubaratom mondja h hasznaljam ki a helyzetet probaljam meg ilyesmi. Masreszrol az egyik lanybaratom meg allandoan azt mondja ,hogy hagyjam mert csak jatszik a fiukkal es csak kihasznalna es magam alatt vagom a fat... Elvileg egy par ismerose is rosszul jart mar a lannyal meg megszivatta oket ilyesmi.. En ezek ellrnere nem erzem azt h jatszana velem.. Talikra nagyon vevo meg a hidegben is lejott talalkozni setaltunk tobb orat ilyenek.
2016. febr. 24. 15:08
 1/1 anonim válasza:
Nos, ha egy olyan barátod mondta, hogy hanyagold, aki lány, és már ismer egy pár éve, akkor igencsak bölcs dolog lenne átgondolni a tanácsát. Nekem is csak lánybarátaim vannak, és sokmindenből kihúztak már ezzel a tanáccsal. A közeli lánybarát olyan, mint egy anya: nem fogja hagyni hogy bajba kerülj, ha meg belekerültél, akkor foggal-körömmel küzdeni fog azért, hogy kirángasson. A csajnál még semmiképp ne kezdj, hiszen lehet, hogy kamikaze-akció lesz a vége. Várj még egy-két hónapot, hiszen ha most szeret (vagy kezd szeretni), akkor 1-2 hónap múlva is szeretni fog. Remélem segítettem :)
2016. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!