Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel a suliba már nagyon rég nézegetjük egymást és rámírt, sokat beszéltünk, de nagyon hamar összejöttünk. Meg is beszéltem vele, hogy lassabban kéne mindent stb. A gáz az, hogy a fiú az eddigi minden barátnőjével azért szakított, mert nem feküdtek le vele 1-2 hét után.. Kicsit utánanyomoztam a fiúnak és beszéltem volt barátnőjével, megnéztem a beszélgetésüket stb. Velem másképp bánik, jobban tisztel és nem néz a kutyájának, mint az előző barátnőjét. Ráadásul már be is akar mutatni a szüleinek. De én mégis úgy érzem, hogy csak azért van velem. Bár már többször is mondta, hogy nem, meg megbeszéltük, hogy mikor jöhet szóba. Most ilyenkor mivan? Ne érezzek így, vagy jogos az érzésem?
2015. dec. 18. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy csak taktikát váltott és másképp akar megfektetni...

Te mit értékelsz egy olyan emberben, aki idáig így bánt a lányokkal?! Messziről el kellett volna kerülnöd, de te inkább házhoz mész a pofonért.

2015. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elsőnek igaza van. 18/F
2015. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!