Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan gondolja, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja, vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel egy suliba járunk. Eleinte nem is ismertem, míg el nem kezdett követni instagrammon, azóta folyton lájkolja a képeimet. Két héttel ezelőtt, azt vettem észre, hogy a suliban sokszor rám pillant, sőt lenéz, mikor megyek le a lépcsőn. Nemsokkal később felvett snapchatre és másnap rám írt. Utána facebookon folytattuk a beszélgetést. Már két hete beszélünk. Néha néha bókol meg fel szokta hozni a talit, de még sose találkoztunk (nem rákérdez, hanem csak úgy megemlíti ,,ott tali"). Néha úgy gondolom, hogy csak szórakozik velem. Mostanában órákra eltűnik és ez kezd furcsa lenni. Az is érdekes , hogy meg volt a találkozási lehetőség is , mert sokat voltam abban a városban ahol lakik, de nem élt vele, hiába mondtam neki. Teljesen össze vagyok zavarodva. Mi tévő legyek?

2015. dec. 27. 22:27
 1/3 anonim válasza:

Egy suliba? Az már hiba! :s

Írtad ugye, hogy két hete ismered, de eléggé ismered vajon?.

Kerüli a talit?:O..Gondolom nem egy félős típus, de lehet talizni fél. Vagy tényleg, nem akar mást, mint barátságot.

Órákra eltűnik?..Nem lehet, hogy dolga van? Ilyenkor sose gondolj a rosszra, próbálj logikázni:D

2015. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát a talit felhozza de még sosem volt belőle semmi. Rengeteg lehetőséget adtam neki, de mégsem él vele. Hát fel szokott jönni facera, de nem válaszol. Már nem tudok mire gondolni, de ez nekem fáj... :(
2015. dec. 28. 18:00
 3/3 anonim válasza:
Lehet,hogy fél a találkozástól mert nem tudja,hogy mit érez pontosan irántad (barátságot vagy többet).
2015. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!