Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik és még az is lehet, hogy én is tetszem neki bár ezt nem nagyon tudom megállapítani. Szerintetek hogyan közöljem vele hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy együtt zenélünk egy zenekarban és nagyon bejön a lány. Szoktunk beszélgetni, próbálom minél jobban megismerni és "közeledni" hozzá de nem tudom megállapítani, hogy ő is érez-e valamit irántam. Viszont attól félek ha elmondom neki, hogy tetszik és ő nem az általam várt választ fogja mondani akkor rosszul érezném/nk magunkat ha találkozunk próbákon stb. Szerintetek mit kéne tennem?

2016. febr. 27. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ht hívd el sétálni és figyeld a jeleket beszéljetek minden féléről. És majd ha úgy érzed hogy készen álsz akkor mond el neki.
2016. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bókolj neki légy vele kedves, esetleg hívd el valahova és figyeld mit lép rá
2016. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már egyszer felhívtam telefonon, hogy nem lenne-e kedve aznap este valamit csinálni (nyilván illedelmesen kérdeztem, "szia, nem zavarok.." ) de azt mondta, hogy tanulnia kell szóval aznap nem jött össze. De tegnap este buliztunk együtt és lett volna alkalmam elmondani neki, hogy mit érzek csak féltem ugye attól amit írtam. A eddigi válaszokat meg köszönöm :)
2016. febr. 27. 18:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem, hogy 18 vagyok a lány meg 20 szóval ez is kicsit nehezíti a helyzetemet.
2016. febr. 27. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól ne félj mert ezzel csak magadat idegesíted légy bátor
2016. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha megmondom neki, hogy tetszik viszont ő nem akar semmit akkor elkönyvelhetem, hogy ez lesz a téma a zenekari próbákon mert, hogy ő ezt minden barátnőjének elmondja (vagy legalábbis egynek aki továbbadja stb) az 100% :D De Amint alkalmam lesz és úgy érzem, hogy van remény akkor megmondom neki :) Annál rosszabb nem lehet mint itthon gubbasztani és elmélkedni, hogy mégis mit gondolhat ő rólam vagy egyáltalán eszébe jutok-e + magányomban itt kikérni mások véleményét :P


De köszönöm a pozitív, bátorító kommentet :)

2016. febr. 27. 19:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet? Hasonló szituban vagyok, csak még gyűjtöm a bátorságot.
2016. márc. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!