Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehet komolyan venni a csajt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet komolyan venni a csajt egy ilyen esetben?

Figyelt kérdés

18F

Ő 18L

Korábban is nézegettük egymást,de mostanra sikerült egy buliban odamennem hozzá. Fél órát beszélgettünk,jól elvoltunk,utána elhívtam táncolni és megpróbáltam megcsókolni(ha megadja magát akkor általában nem veszem komolyan a csajt és nem is akarom jobban megismerni,de ha azt mondja hogy "na álljunk csak meg!" azt már komolyan tudom venni,és van benne kihívás is)

De ő megadta magát,utána egész este csókolóztunk és bejelölt Facebookon.

Korábbi bulikban ahol ott voltam én is nem láttam senkivel se smárolni,van mikor egyedül ült egy asztalnál és várta talán hogy valaki táncolni hívja vagy unatkozott.

Instagramján 320 követő és követés,kevés kép,semmi r.banckodás.szoval normális lánynak tűnik a közösségi oldalai alapján is.

De ez most a komolyan vegyem vagy ne kategória. Valamerre el kéne billenteni ezt a mérleget.

Szerintetek?

(mielőtt azt írnátok hogy ismerjem ki jobban elmondom hogy az exemmel úgy voltam, hogy normális lánynak ismertem meg,de kiderült róla idővel hogy az ellenkezője annak mint aminek megismertem)



2016. febr. 24. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem megbízhatsz benne. Én ahogy elképzeltem szerintem te tetszel neki ezért hagyta magát.

Én bíznék benne... De persze nem kell ezt megfogadnod mert 13 vagyok.

2016. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet, hogy a csók annak az eredménye, hogy te is tetszettél neki, és ő is régóta kinézett magának.:D Ennyi miatt még nincs okod azt gondolni, hogy egy r!b@nc, ki tudja, talán csak nagyon vágyott arra a csókra és nem akart tiltakozni ellene. :P
2016. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan! Egy csóktól nem lesz válik könnyűvérűvé. :) Szerintem is tetszel neki, különben nem hagyta volna. Bízz benne.
2016. febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!