Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit gondoltok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok az utcán leszólításról?

Figyelt kérdés
Ha odamegy hozzátok egy normális pasi, és elhív titeket egy kávéra vagy vacsira, vagy csak be akar jelölni face-en, telefonszámot kér stb, mennyire szeretitek az ilyesmit? Kort is írjatok, pls!
2016. febr. 27. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha szimpatikus lenne szívesen megismerném,még ha idegen is. 14L
2016. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én amikor utcán vagyok, akkor mindig sietek valahova. Nem nagyon ismerkednèk utcán.. 17/l
2016. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan még csak 14 vagyok, de az biztos, hogy kicsit furcsa lenne, és magamat ismerve, valószínűleg elég gyanakvóan állnék hozzá. xD

De ha nem nyomulós, kedves és rendesen bemutatkozik meg ilyenek, tehát nem csak úgy letámad a háztömb mögül, akkor lehet.

2016. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A világ legtermészetesebb dolga...


Mit gondoltok, mégis hogy ment ez tegnapelőtt, mikor nem volt telefon meg számítógép? Maradt volna választéknak az a néhány majom, akit az utcából, az osztályból vagy a téeszből ismertek? Titkon mindenki erre vágyott, azt legfeljebb gyorsan elhajtotta, aki nem esete.

2016. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha szimpatikus a srác és nem nagyon nyomulós, akkor benne lennék, hogy jelöljön be facebookon aztán megbeszéljük a dolgokat :)
2016. febr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!