Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok,1-10-es skálán hány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,1-10-es skálán hány ponttól számít jónak egy srác nálatok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 20:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Dedó kérdés dedósoknak. Ilyen pontozgatós dolog csak oviba való. Menjetek valami zsűribe ha pontozgathatnékotok van vaze. Eszembe se jutott ilyen baromság, vagy jól néz ki valaki, vagy nem, és ez lányokra is vonatkozik, mert a szempillaspiráltól meg a szájfénytől még nem jön meg az eszük.
2016. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Inkább ez a "vaze" szöveg az, ami dedó :D
2016. márc. 5. 21:50
 13/15 anonim ***** válasza:
#11-es utalom ha egy no kifesti magat 😃 szerintem jobban néznek ki smink nelkul... Es sokan túlzásba esnek ami mar taszit bocsi az offert...
2016. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Régebben pontozgattam. De rájöttem, hogy a fiú egyéniségét nem lehet egyetlen pontba belesűríteni.
2016. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14-es, akkor sűrítsed bele 1 mátrixba :D Aztán határozzuk meg a determinánsát és majd azzal jellemzed a srácot :D
2016. márc. 6. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!