Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehet valakinek olyan fontos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

>_< kérdése:

Lehet valakinek olyan fontos az érettségire való tanulás, hogy emiatt jegelje a kapcsolatát hónapokra?

Figyelt kérdés

Hónapok óta ismerem a lányt és még mindig csak ismerkedünk, mert olyan szinten nem ér rám. Csak párszor tudtunk találkozni, ezalatt nagyon megkedveltem, szívesen folytatnám vele és azt állítja hogy én is nagyon érdeklem őt. Ennek ellenére azt írta hogy hagyjuk egymást érettségiig mert nem ér rá most semmire, majd utána folytathatjuk.

Én is érettségizem, de nálam valahogy ő fontosabb lenne a tanulásnál. Neki több pontra van szüksége, ezt megértem. Emeltezik, sok tanulás kell hozzá, ezt is megértem. Én is teszek emeltet. De hogy emiatt félretesz valakit és napi pár perce sincs rá, 1-2 hetente egy tali nem fér bele, azt már nem.


2016. márc. 15. 11:31
 1/9 DavidGlock ***** válasza:
75%
Hat ha fontos neki az h jo foiskola/egyetemre menjen akkor ertheto, bar tulzas kicsit,de ertheto ez az eltet alapoza meg,te viszont es most bunko leszek,csak egy szam vagy aki utan kovetkezik meg par :D
2016. márc. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit szeretnél, vagy érdeklődsz iránta, arra tudsz időt szakítani. Neki most fontosabb nálad a tanulás, a "karrier". Kérdés, hogy ez később is így lesz-e. Mert az érettségi nem olyan vészes, hogy ennyire rá kellene görcsölni. Ha esetleg a továbbtanulást követően összejöttök, akkor egy vizsgaidőszakban mit fog kezdeni? Vagy tegyük fel, hogy csak egy zárthelyire mennyit fog pl tanulni? Te döntesz, csak ezeket azért gondold át
2016. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális embernél ilyen nincs.

Becsülendő dolog, ha valaki komolyan készül az érettségire (bár igazából az "érettségire készülés" 4 évig tart, nem pár hónapig, de ebbe most ne menjünk bele...), de a normális az, ha az ember be tudja osztani az idejét. Ha valaki csak napi 10-12 óra tanulás mellett tud felkészülni az érettségire, akkor valamit nagyon rosszul csinál. (Sőt, ha valaki csak így tud eredményt elérni, mi lesz vele egyetemen?)

Maximálisan igazad van, olyan nincs, hogy valaki legalább pár percre ne érjen rá. Ez vagy csak üres kifogás, vagy nagyon bután áll hozzá.

2016. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem érteném meg. Én is rengeteget tanulok még is napi pár üzenetet tudok váltani a barátommal. És hetente 1x találkozunk is... nem sok, az tény, de volt és lesz jobb is majd a számok aránya..szóval nálam ez nem lenne elfogadható.

18 l

2016. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és "arra szánunk időt, amire akarunk szánni" bocsi, de ez így van.
2016. márc. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát én lasan elkezdek vizsgára tanulni mer jövöhonapba lesz de meg mindig it irkálok xd
2016. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Ebben a korban a tanulással kell foglalkozni. Később lehet majd kapcsolaton gondolkodni.
2016. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én is úgy gondolom hogy mindenki csak arra ér rá amire igazán szeretne.

Engem az zavar meg hogy ahányszor találkoztunk mindketten jól éreztük magunkat, látszólag egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Elterveztünk egy csomó dolgot a jövőre nézve. Sokszor mondta hogy ne haragudjak, mert ő is tudja hogy kevés időt szakított rám. Sosem tűnt úgy hogy valami gondja lenne velem.

Szóval furcsa, ezért is kérdeztem hátha valakivel már volt ilyen.

2016. márc. 15. 18:01
 9/9 anonim ***** válasza:

#7: ez a lehető legbutább hozzáállás.

Ez kb. olyan, mint ha azt mondanám, hogy felnőtt korban meg csak a munkával szabad foglalkozni, semmi mást ne csinálj mellette.


Az élet nem abból áll, hogy kizárólag egyetlen dolgot csinál az ember. Az egészséges személyiségfejlődéshez hozzá tartozik, hogy az ember a kötelességei mellett szórakozzon, kikapcsolódjon, éljen társas- és magánéletet. Sokszorosan bizonyított, hogy ennek hiánya a későbbiekben komoly problémákhoz vezet.

2016. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!