Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beijedek ha lányok közelednek...

Beijedek ha lányok közelednek felém?

Figyelt kérdés
nem sürün kb 4-5 havonta megszolitanak lányok hol szorakozohelyen hol hétköznapi környezetben és egyrészt viccesnek is tartom hogy ö kezdeményez de nagyobbrészt zavarba jövök és megszolal bennem valami hogy minél elöbb tünjek el innen és általában ezt mondom "öh izé mindjárt visszajövök". már 25 évesen szeretném megtalálni azt akivel komolyan tervezgethetek :/...aztán mindig ostorozom magam utána a lányok meg biztos azt gondolják mekkora balfék vagyok...mit lehetne tenni? egy pszichologus segithet? ..légyszi ne trollkodjátok el ez egy komoly probléma
2013. okt. 25. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Normal esetben furcsa is, amikor a preda megy oda a ragadozohoz, hogy zabaljal mar fel ... legkozelebb ne szaladj el, hanem egyszeruen mond meg, hogy majd egyertelmu jelet fogod adni, ha akarsz tole valamit, addig menjen nyugodtan vissza szorakozni a tarsasagahoz.
2013. okt. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Micsoda mázlista vagy... Nekem 28 év alatt nem adódott még ilyen..
2013. okt. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

kedves kérdező!


nekem kicsit úgy jön le a dolog, hogy ha megszólít egy lány, akkor neked azonnal végigpörög a egy elméleti kapcsolat, és már szinte magad előtt látod, ahogy éppen gyereket szül neked, és ennek a súlya nyilal beléd


ha nem így van, akkor elnézést kérek, és ne olvass tovább


ha így van, akkor azt tudom tanácsolni, hogy tudatosan koncentrálj csak arra, ami valójában is történik, hogy szóba állsz egy másik emberi lénnyel, egyenlőre még az sem fontos, hogy lány


aztán jön a következő és a következő és a következő lépés


tartsd be ezeket a lépéseket a FEJEDBEN, és úgy élj meg bármilyen kontaktust egy nővel, amilyen szinten az valójában történik, és akkor nem lesz kapuzárási pánikod egy vadidegentől

2013. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mondjuk igen kicsit szerencsés vagyok hogy néha azért meg megtalál egy egy lány mert a kezdeményezéssel is hadilábon állok de hát így semmit nem érek vele :/
2013. okt. 25. 08:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom hogy ez a szitu nálad... Pedig nem lehetsz csúnya ezek alapján. Nem gondoltam volna hogy jóképűbb férfitársaimnak is vannak ilyen problémáik...

Nekem még komolytalan dolgot sem nagyon sikerült összehozni soha. De így hogy már majdnem 30 vagyok, én is inkább egy komolyat szeretnék, mert be vagyok szarva hogy egyedül nyiffanok ki.

2013. okt. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ennyit ér a külsö ha egy nyomi vagy:) megfogadom 3as tanácsát vagy keresek valami szakembert mert szerintem magamtol nem tudok változtatni a dolgokon
2013. okt. 25. 09:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk olyan lanyban ne keresd a komoly kapcsolatot, aki siman leszolit egy szorakozohelyen ... kalandnak nem rossz.
2013. okt. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, vagyok.

Sajnos kénytelen vagyok a 7-essel ellenkezni.

Azt mondom, először "kezdj ki" olyan lánnyal, aki leszólít, mert így fogsz átlendülni a gátlásodon. Nem azt mondom, hogy fektesd le, de beszélgessetek egy jót.

És ha már tudsz uralkodni a gátlásodon, akkor kereshetsz egy igazi partnert.


Azt mondod, könnyű mondani "kezdj ki".

Mielőtt elmész ilyen helyre, szedj össze magadban néhány sztorit, ami érdekes.

Amikor leszólít, a köszönés mellett természetesen, ne csak a kérdésére válaszolj, hanem próbáld beleszőni a témádat.

pl. lány: - Szia, hogy vagy?

Te: - Szia, nagyon jól, mert egy ilyen szép lányt láthatok :-)

v. - Szia, nagyon jól, mert átmentem a vizsgámon.


stb.


Természetesen pszichi is segíthet, de ők ált. pénzért teszik, igaz jobban mint mi.

2013. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!