Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek a sportoló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek a sportoló fiúk vagy a képzőművészek jönnek be jobban?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyikkel sincs bajom :)
2016. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy olyan fiu aki ad a testere tehat rendszeresen sportol,emellett tud rajzolni es zenelni
2016. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor jo😊
2016. márc. 15. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem ettől függ. Bár nem szeretem a túl izmos srácokat, de művészeti beállítottságú ember is lehet sportos és izmos. Ha meg nagyon el van szállva hogy ő milyen művészi és jobb mindenkinél az se tetszik. Szóval ennyi még kevés.
2016. márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyik se és mindkettő.Aki csak a sporttal van elfoglalva és egy nagy izomagy,azokat utálom.De ha mondjuk csak úgy hetente 1-2x eljár futni,az teljesen normális.Ugyanígy a képzőművészeknél,ha valaki nagyon elvont és teljesen művészlélek,azokat nem tudom megérteni és jó,hogy ennyire szereti csinálni azt,amit csinál,de néha már egy kicsit túlzás,viszont ha csak annyi,hogy mondjuk szeret rajzolni,vagy zenélni(ha szeret zenélni az nagyon jó,mert én is imádok),és élvezi,de közben más dolgokkal ugyanúgy foglalkozik,akkor az is szimpatikus lehet.Szóval ez attól függ,de nem ez a lényeg,hanem a személyisége.
2016. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sportolók valamivel jobban vonzanak, de mind kettő jó! :)
2016. márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem is az a jó ha egy ember többfelé is érdeklődik. Attól hogy valaki képzőművész (vagy annak tanul, mint én meg az ismerőseim jó része) még nem kell elhanyagolnia magát :D A sport nekem is nagyon sokat segít, nem tudnék csak rajzolni egész nap.

Elvonatkoztatva még kicsit egyébként, szerintem mindkét dolog nagyon jó akkor is ha nem hivatásból űzi az ember, hanem hobbiként. Ugyanúgy jót tesz, építi a testet-lelket szerintem, szóval mindenképp pozitív. Választani meg nem tudnék, szerencsére a barátomat mindkettő érdekli, így pont jó. Összegezve: nem a szélsőségek jönnek be, meg hát nehéz is így általánosítani. Nem sok komoly sportolót ismertem életemben így róluk nem akarok véleményt mondani, de sok a képzőművész körülöttem és tényleg hajlamosak kissé "begubózni" a világukba - tisztelet a kivételnek - és ez néha sok egy kicsit.

2016. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!