Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Teljesen rámszállt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen rámszállt.14/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki igazából első óta az osztálytársam. Nagyon bírom, és tök jó fej meg minden, csak az a baj, hogy szerintem szerelmes belém. Vagyis hát... Például mikor hozzáérek véletlenül, akkor elkezd hmmzni meg grrrrögni. Csak a semmiből közli velem, hogy szép a szemem..

Meg a hajamat próbálja folyton piszkálni. Mindezt úgy adja elő,mintha csak hülyülne, ezt el is hittem egy ideig, de mostanra már nem tudom... Nagyon zavar. Mindig velem akar hazasétálni, meg mellém akar ülni. Múltkor barátnőmmel hülyültünk, és mondta nekem (a barátnőm) hogy,,jól van, akkor már nem is vagy a barátnőm!" erre ő rávágja: ,,de az enyém lehetsz!!" (khmm egy kicsit jól sípcsonton rúgtam...) szóval... Ezek után már nem tudom mit higyjek.. És mit tegyek... Szerintetek?



2016. febr. 11. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked tetszik vagy nem?

Ha igen, akkor mondd meg neki, hogy már nem úgy tekintessz rá, mint egy barátra. Oda meg vissza lesz az örömtől.

Ha nem tetszik, akkor mondd meg neki, hogy ti csak barátok vagytok és azok is maradtok.

De jól gondold meg, hogy mit akarsz, nehogy megbánd majd!

2016. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeresd!!!
2016. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bejössz neki, őszinte veled és kedvel, nincs ezzel semmi probléma.

Neked bejön? Ha igen adj neki jeleket, észre fogja venni.

2016. febr. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem egyáltalán nem tetszik,teljesen barátként tekintek rá. Őt mondanám a legjobb fiú haveromnak,ha nem lenne ez... És szerintem eléggé sok jelet adtam,hogy nekem nem jön be :D
2016. febr. 15. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!