Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az baj ha en nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha en nem akarok kapcsolatot csak kavarni, flortolni?

Figyelt kérdés

Pl olyanra gondoslk h vemegyunk haverokkal a varosba este es ott egy fiuval megoleljuk egymast meg hasonlok max smarolnanak de semmi komolyabb

A helyzet az h eleg sok fiunka bejovok es ha jol elvagyunk meg tetszik is de en nem akarok kapcsolatot. Egy az h nem ferne bele az idombe (nehez suliba jarok..)

Masik medig nem birom az olyanokat akik egyfolytaba egyutt vannak sulve-fove a baratjukkal.

Meg nem birnek mindig vele lenni.

Egyszer volt meg csak baratom es akko is ez volt. O ha lehetett volna mindig velem lett volna. Es ez sok volt. Mondjuk talalt is mast maganak akivel sokat egyutt volt. Es szakitottam vele. Azota is probalkozik.

Most is van egy fiu aki bejon meg aranyos, jofej de leget h tobbet akar es nekem eleg lenne ha neha talalkoznak. Es rossz lesz visszautasitani.

Mit gondoltok?

Ja es nem erzem h keszen allnek egy kapcsolatra.

15/L (a korosztalyomhoz kepes jo lany vagyok)


2016. márc. 16. 18:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Cica, az ilyet hívják szűzlotyónak, az ilyenekből lesznek a rendes ribik idővel.
2016. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nem gond ha szereted, hogy foglalkoznak veled, de előfordulhat, hogy te nem akarsz semmi "olyat" egy sráctól, de az meg igen. Na, akkor próbálj meg leállítani egy kanos srácot, aki -valljuk be- le akar fektetni (bszni akar). Pláne ha még ittas állapotban is van.

Szóval szerintem nem kéne így "kéretned magad", mert hidd el, lesz aki majd félreérti a szándékaidat, és egy lotyónak fog nézni, még ha nem is vagy az.

És ezt nem sértésből írom, csak vigyázz magadra.

2016. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!