Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit fog gondolni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fog gondolni?

Figyelt kérdés
Lesz hamarosan egy randim elvileg,a srac egy evvel fiatalabb nalam(vagyis 17).Volt mar komoly parkapcsolata nekem viszont nem,de csokoloztam mar egy parszor.Az korulbelul 1 eve volt es felek hogy ha a fiu megcsokol bena leszek es nem tudom mit fog majd gondolni.Szerintetek ha csokoloztam mar,attol meg lehetek bena vagy azert mar menni fog?
2016. márc. 18. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
menni fog csak ne gondolj ra h bena leszel.a fiu meg nem fog semmi rosszat gondolni ha komolyak a szandekai veled mivel ritka manapsag az ilyen lany aki nem adja konnyen magat
2016. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!