Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiu? A többi lett

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu? A többi lett

Figyelt kérdés

Régóta ismerjük egymást és egy suliba is járunk ö most 11.es én 10.es általában vele ülök a buszon haza fele volt olyan hogy 6 órám volt és neki is és mentünk a busszal és fogtuk egymás kezét stb

Egyszer elvetem a telom és képet cinált miközben a vállan aludtam ki is rakta instára. Egyáltalán nem beszélünk sehol csak a buszon de az is ritka.

Ma haza fele a buszon hány egy csaj ö bediga csukló azon oldalán volt akkor hirtelen felvette a táskáját és amikor rám nézett én vissza rám kacsintott nyilvánosan.

Folyton néz meg minden nekem nagyon bejön de nem tudom hogy én neki tetszem-e és ezek alapján valam tanácsod tudtok adni hogy vajon bejövök-e neki van felejtsem is el :?


2016. márc. 23. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

:DDDDDDDDDDDDDDD

Most komolyan, ez mi?

"mentünk a busszal és fogtuk egymás kezét stb "

"képet cinált miközben a vállan aludtam ki is rakta instára"

"Folyton néz meg minden nekem nagyon bejön de nem tudom hogy én neki tetszem-e"

Esetleg...ezek után...legyen már benned annyi hogy megkérdezd. Vagy a kezed foghatja de kérdezni nem mersz tőle? Miért mi határozzuk meg bejössz-e neki?

2016. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sanszos, hogy tetszel neki. Beszélgess vele többet (ezen változtatni kell: "egyáltalán nem beszélünk sehol csak..."!), kérdezgessél tőle dolgokat, hívd el valahova, puszild meg (ha már kézen fogva jártok), mondd neki, hogy többet szeretnél vele lenni, stb.


(Egyébként diszlexiás vagy, vagy csak mobiltelefonról írtad a T9-et használva? :D)

2016. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ nm vagyok az teloról irtam

első valászoló nm kértem ilyen hozzászólást

2016. márc. 23. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!