Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú és idáig azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú és idáig azt hittem, hogy én is neki. De nem válaszol az üzeneteimre. Mit tegyek? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Egy táborban voltunk ahol együtt jártunk futni. Nagyon sokat beszélgettünk. Eléggé megismertük egymást. De valamiért amikor írok neki akkor sose ír vissza... Mindig csak megnézi, de nem ír!!! :( Mit tegyek?

2016. márc. 28. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne írj neki...nyílvanvaló azért nem ír mert nem érdekled.
2016. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg mi baja veled...

Ha látja és nincs veled nagy baja szerintem meg fogja magyarázni

2016. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
van velem is úgy h nem rögtön válaszolok valakinek mert éppen elfoglalt vagyok majd képes vagyok elfelejteni h az illető írt én meg xy óra vagy akár nap után se írtam vissza. Lehet vele is így van vagy... de arra ne is gondolj. Próbálj neki írni ha nem ír vissza akkor sajnálom de egy gyökér.
2016. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!