Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tavaly év végén eléggé megtets...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly év végén eléggé megtetszett egy fiú a suliban. Az s első 2 hétben nagyon szomorú voltam, hogy nem láthatom és hiányzott. Majd meggyőztem magam, hogy nem érdekel és ezt el is hittem. Persze sokszor gondoltam rá. Mi ez?

Figyelt kérdés

Mostelső nap a suliban már azt figyeltem mikor és hol bukkan fel. Mikor megláttom mindig melegem lesz és boldog leszek. Úgy érzem, hogy ha vele lehetnék semmi más nem számítana. Elalvás előtt csak rá gondolok. Mindene olyan tökéletes nekem. Mi történik velem? Ez szerelem?

17/L


2015. szept. 5. 00:30
 1/2 A kérdező kommentje:
A szunet elso ket heteben szomorkodtam. Bocsi a hibakert
2015. szept. 5. 00:31
 2/2 anonim ***** válasza:
Akár lehet szerelem "első látásra" is :) De az biztos, hogy nagyon tetszik Neked. Nekem pl. szerelemhez ennél több kell, de mind mások vagyunk. Próbáld megismerni :) Sok sikert! F/24
2015. szept. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!