Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Összejöhet még valami? LENT!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet még valami? LENT!

Figyelt kérdés
Van egy fiu! Márk. Règebben nagyon sokat beszèltünk de mostanában már nem tegnap este ráirtam facebookon ès èrdeklödtem mi van vele de nem volt fent. A testvère azt mondta nincs barátnője. Miota nem beszèlünk hiányzik belölem valami. Minden szombat reggel ősszefutunk de egyikünk sem szol csak nèz ès mosolyog! Nagyon szeretem ès szeretnèm hogy az enyèm lenne! Mit tegyek? Lèpjek vagy várjak? Nem birom nèlküle. 16L

2016. márc. 29. 08:00
 1/5 anonim válasza:

Hány éves a fiú?

Szerintem, ha megint összefuttok szombaton simán köszönhetsz neki és megkérdezheted miújság. Örülni fog neki:)

Ha meg nincs fent facebookon akkor ne várd, hogy vissza írjon:D majd ha aktív lesz ír. Ha meg nem, akkor oka van, hogy nem beszéltek.

2016. márc. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lépned kellene.
2016. márc. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Márk 17 èves! Ès látom hogy valamit èrez de fèl lèpni
2016. márc. 29. 08:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ilyen! Merj lépni csak egyszer élünk később nagyon megbánnád ha nem lépnél, voltam már én is ilyen helyzetben megbántam mert szép kapcsolat lett volna és ne facebookon hanem ha találkoztok minden nap akkor ott a lehetőség! sok sikert!
2016. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha összefutnál vele megint, akkor majd szólítsd le.
2016. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!