Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A könyvtárok miatt nem vesztes...

A könyvtárok miatt nem veszteséges mégjobban a könyvpiac? Ott ingyen elolvasható kölcsönözhető, akkor miért vennének sokan könyveket pláne hogy iszonyatosan drágák az itthoni fizetéshez képest.

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

És akkor még a netes könyvtároldalakról nem is hallottál...


A nyomtatott könyvet ma már nem az egyszeri olvasó tartja fenn, hanem azok akik a polcon akarják tudni a könyvet.

2013. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak például a gyűjtők, akik megveszik a legcsilivilibb borítójú, ergo a legdrágább kiadást, mert jól mutat otthon a polcon.

Vannak azok, akik ajándékba vesznek könyvet. Ilyet én is szoktam. Ajándékba márpedig nem adhatok olyat, amit 300 Ft-ért rendeltem az antikvarium.hu-ról és lapokra van esve.

Meg azok, akik még nem jutottak el addig, hogy könyvtár, és ha valamit el szeretnének olvasni, első dolguk, hogy rohannak az Alexandrába (mert az trendi).

Valamint ugyebár a gyűjtők.

Egy szó, mint száz: a könyvesboltok azokból élnek, akik nem elsősorban olvasni szeretnének, hanem mutatós dekorációkkal tölteni meg a könyvespolcukat.

2013. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 m.clary ***** válasza:
szerintem szép ha ránézel a polcodra és ott van egy csomó szép könyv amit szeretsz és én azok közé tartozok akik ilyenek mert ha kiveszed a könyvet a könyvtárból akkor vissza kell hogy vidd és nem a tied jahh amugy a libri jobb mint az alexandra amugy meg én is könyvtáras vagyok de ha egy könyv kell nekem azt ajándékba kérem..
2013. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!