Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek most mi legyen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi legyen? (Többi lent) 👇

Figyelt kérdés

bbi lent)

Sítáborba voltam a sulival Ausztriában.Egy másik sulival mentünk akik gyakorlatilag a "tesósulink".A suliból csak 30-30 an mentek.(Ez nem annyira lényeges.)A lényeg hogy odafele a buszon egy tesósuliban tanuló lány is fölkerült a mi buszunkra, mert a másikon nem volt hely.(Hozzátenném hogy a lány velem egy korú, és zserintem baromira szép lány első látásra.Volt akkora mázlim, hogy mellém ültették le.Kicsit meg voltam szeppenve amikor mellettem ült a buszon.Odafele menet nem lehetett senkinek se telefonoznia, zenét hallgatnia.Ezért nem maradt más hátra: beszélgetés.Megszólítottam és ezzel a megszólítással egy kiscsit nagy beszélgetés kavaródott le bennünk.Mikor odaértünk lehetett magunknak szobát választani, meg persze szobatársat.Lilla

(mert úgy hívják) velem akart lenni de csak sajnos azonos nemüvel lehetett lenni.Ezért én egy nál 2 évvel időssebb gyökérrel kellett aludom.Aznap már nem láttam Lillát, de másnap reggelinél újra találkoztunk és elmondta hogy 6 szobával arrébb lakik az enyémgez képest.Örültem neki, mert nem kellett olyan sokat lépcsőzni és járkálni a bazinagy hotelben.

Síeléskor együtt csináltunk mindent.Ő amúgy nem síel hanem snowboardozik.De ez se annyira lényeges.Ebédkor próbáltam apróságokkal kedveskedni neki.Ebéd után szabad foglalkozás volt, ahol bármit lehetett csinálni.A barátaimmal átmentünk egy szobába ahol legalább 15-20an üvegeztek.Lilla pont akkor jött amikor mi.Mi is beszálltunk a játékba.Sajnos nem jutottam sorra, de Lilla sem.Este átjött hozzám, ameddig a szobatársam lent volt a jakuzziknál.Leült mellém, és az alábbit mondta: - Beni, én első pillanattól szerettelek téged.

Kicsilét furcsa érzés volt, mert én akartam volna bevallani, hogy mit érzek iránta, de ez így utólag mindegy.

Amikor elmondta hogy szeret átölelt.

Ezek után teljesen másképp mentek a dolgok.Együtt mentünk kajálni, a síszertárba, a jakuzziba, zuhanyozni, síelni,vásárolni.Este fölmentünk a panoráma teraszra és egymás szemébe néztünk...Közelítettünk egymáshoz és megcsókoltuk egymást.Este titokban ketten elmentünl a wc-re ahol elmeséltük egymásnak életünk azokat a részleteit is, amelyekre még nem esett szó.Ott is csókolóztunk.Pedig vett minket egy biztonsági kamera😂.Nagyjából minden nap ezt csináltuk.Kiderült hogy kb. 2-3 kilóméterre lakunk egymástól.Hazaértünk a sítáborból.Naponta tartjuk a kapcsolatot.Nyáron ugyanazokba a táborokba megyünk.Elhívtam magamhoz, hogy itt aludjon.Beleegyezett.Este horrorfilmet néztünk, és átöleltem amikor félt.Este nem tudott aludni, ezért fölajánlottam neki hogy aludjon velem, az én ágyamba.Aznap este legalább 30 szor megcsókoltuk egymást.Azt mondta másnap reggel hogy az a este volt élete legjobb estéje.Már elhívtam moziba (az volt a legjobb) elhívtam kajálni, elhívtam sétálni és még sok más helyre...


KÉRLEK SEGÍTSETEK MERT NEM TUDOM HOGY HOVA HÍVJAM EL RANDIZNI...


Előre is köszi.

14/F

13/L



2016. márc. 30. 22:20
1 2
 1/13 Etnevel009 ***** válasza:
Uff...Fiatalok vagytok.Szerintem megtarthatjátok a kapcsolatot ilyen szinten,bár azért egy kicsit vegyetek lejjebb.Egy ágyban aludni egy lánnyal 14-évesen nem jó dolog.Ezt halogassátok kicsit későbbre.(pl.16-17 éves korotokra de ott se legyen semmi komoly ha érted mire gondolok!)Megtarthatjátok ezt a kapcsolatot de a csókolózással se nagyon vaduljatok el ;) Legyetek boldogok!
2016. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Etnevel009 ***** válasza:
Fagyizni,egy térre,az utcába sétálgatni.Bocs ez kimaradt. (Ide hívd el)
2016. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De figyelj már amúgy, a Samsung milyen szerepet játszik a történetben?
2016. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Eléggé sántít a sztori.


Wcben kamera??

Szerelem pár óra beszélgetés után

A szülei megnegedi hogy 13évesen egy fiúnál aludjon


Aha.Ok.

2016. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Párnahuzat ***** válasza:
A WC-s kamerás része sántít, amúgy járkáljatok át egymáshoz.
2016. márc. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egész sztori kicsit furi,mintha valami romantikus filmben lennénk és pár óra beszélgetés után összejössz életed szerelmével. Arról meg ,hogy egy wc-ben kamera legyen még nem hallottam. De ha a sztori tényleg igaz akkor szerencsétek van. Amúgy ,hogy a kérdésedre is válaszoljak hívd el: állatkertbe,ha van kutyátok akkor kutyát sétáltatni,valamilyen szép parkba.
2016. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet...nem értem miért nem hiszitek el.....
2016. márc. 31. 18:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát mert az EU-ban vannak személyiségi jogok és tilos pl öltözőbe,wcbe egyéb olyan helyre kamerát rakni ahol kompromittáló felvételeket lehet csinálni.
2016. márc. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Pl ha a lany szeret szinhazba jarni akkor oda is elhivhatod
2016. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
szerintem nem kell nagyom extra helyekre hívnod. Menjetek el sétálni az utcára, vagy egy parkba. De ha nagyon el akarod vinni valahova, szerintem nagyon jó lehet, hogy ha a haverjaidnak bemutatod, utána meg csak valamelyikőtökhöz mentek át. Vagy üljetek be valahova fagyizni
2016. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!