Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogyan viselkedjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan viselkedjek ha már pasit szeretnék magamnak? 20/L

Figyelt kérdés

2016. ápr. 7. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ribisen. Mint egy sarkon álló kúr.va. ;) Úgyis egy pánzeszsák jóképű srác az ideálod, aki mindenhova fehér ferrárival jár. A normális lányokat úgyse érdeklik a normális lányok...
2016. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad.
2016. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
**a lányokat úgy se érdeklik a normális fiúk. Elnézést elba.sztam
2016. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem lenne értelme ribinek lenni, mivel a ribikre normális fiúk nem buknak. Nekem normális kell képzeld el. Na csá.
2016. ápr. 7. 19:34
 5/12 anonim ***** válasza:
7%
Jah persze. Mind ezt mondja... "nekem csak a normális fiúk kellenek" Oszt kiderül hogy pont az ellenkezőjére gondolnak, és azt nézik hogy tudnak neki ártani. És hogy megsúgjam. Tapasztalatból mondom. ;)
2016. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De jó neked, hogy mindenkit ismersz. :))) Tudtad, hogyha találkoznál minden emberrel a Földön akárcsak egy másodperce, 200 évedbe telne? :D De gondolom te biztos vámpír vagy. :) :)
2016. ápr. 7. 19:46
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez az 5-osnek szól.
2016. ápr. 7. 19:47
 8/12 A kérdező kommentje:
6-os, én nem tehetek róla, hogy rossz lányra buktál.
2016. ápr. 7. 19:48
 9/12 A kérdező kommentje:

Jaaa, ha nem lenne volna világos valamenyiotoknak...ha a lányok azt mondják, hogy normális, akkor azt úgy képzelik el, hogy meg van benne legalább az alap inteligencia szint.


Hogyan várhatod el valakitol hogy akarjon téged ha minden mondatodba trágár szavakat használsz? Undoríto.

2016. ápr. 7. 19:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Abszolút normális voltam. Addig. Ezek után nem leszek.
2016. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!