Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már 1,5éve együtt vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 1,5éve együtt vagyok a barátommal, nagyon imádom. De szeretném ha azt érezné hogy néha el kell engem csábítani, meg kell újra szereznie, udvaroltatni akarok magamnak. Hogy kell ezt csinálni? Hogy viselkedjek hogy ezeket megtegye?

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Ez veszélyes, egy idő után fárasztó. Én rühelem, ha egy lány hónapok után is kéreti magát.
2008. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van, egy nőnek mindig éreznie kell, hogy a pasi még mindig őrülten akarja. Szerintem tedd meg a kezdő lépéseket, szervezzetek randis programokat. Beszéjétek meg, hogy hol találkoztok, menjetek el sétálni, üljetek be egy kávézóba, vagy menjetek el egy romantikus vacsorára egy étterembe. Játszátok el, hogy nem ismeritek egymást, vagy esetleg játszatok egy el szerepjátékot. Biztos nagyon izgalmas lesz, és megmozgatja a fantáziátokat. Fontos, hogy ezek a dologok ne egyszeri alkalmak legyenek, hanem rendszeresen ismételjétek.

Nem tudom milyen ruhaterén az ízlésed. De változtathatsz rajta egy kicsit, esetleg egy új frizura. Tartós kapcsolatokban néha a felek egy kicsit leteszik magukat, mondván "ő igy is szeret, akkor meg miért erőlködjek".

Mi 2 és fél éve vagyunk együtt a kedvesemmel, de én nagyon figyelek arra, hogy mindig csinosnak lásson, ha elmegyünk valahová, valami oltári szexi vagy elegáns dolgot veszek fel. Ilyenkor majd leszakad az álla, és általában csak késéssel tudunk elindulni, mert nem bír magával és az ágyba cipel..:D

Fontos szabály, hogy az ágyban is csábíts: szexi ruhák, tánc, erotikus játékok.

Hidd el, ha te ezeket megteszed neki, nem kell sok idő és ő is viszonozza neked!

Sok sikert!

Petranova

2008. szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Ez a nem ismerjük egymást első randi nagtyon szupi ötlet!:) Én is próbálok figyelni h csinos legyek és ápolt!:)
2008. szept. 7. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Petranova elég jó dolgokat mondott, hallgass rá!:D És így nem is lesz az, amivel az 1. válaszolónak van problémája, hogy "szívatod" a srácot, sőőt:)
2008. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért mielőtt a nyakad törnéd, hogy megfelelj, gondolj arra is, hogy hosszútávon ne Te legyél az egyetlen, aki erőlködik a másik érdeklődésének fenntartásáért!!! Ez csak 2 oldalról működhet! Persze lehetsz Te az, aki elkezdi, de remélem, a srác venni fogja a lapot :)

Vannak olyan pasik, akik alig várják, hogy fellélegezhessenek a langyosvízben a hosszú és fárasztó udvarlás után, mely terhükre van :( Az ilyenekkel még nehezebb. Ezek úgy tekintenek egy idő után a barátnőjükre, mint "egy tv-re, aminek kifizették a részleteit" Egy barátnőm cinikus beszólása. Nyilván kevés nőnek célja egy ilyen intenzitású kapcsolat...

2008. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!