Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fel akarok szedni egy csajt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel akarok szedni egy csajt a suliba! Adtpk valami tanácsot?

Figyelt kérdés
A folyosón szoktunk találkozni. Eddig még csak ott tartunk hogy, köszöngetünk egymásnak. Ma mikor mentünk ki a suliból, ott volt a barátnőivel. Szerintem várt arra hogy, meg szólítsam vagy, valami de nem tudtam. Igazából nem is tudom hogy, mikor lenne jó közeledni hozzá, vagy hogy miről beszélgessünk. Csak úgy nem mehetek oda hozzá. Hogy tegyem meg az első lépést?
2016. ápr. 13. 17:08
 1/5 anonim válasza:
Sztem siman odamehetsz hozza, akkor o is levagja, hogy beszelni akarsz vele es onnantol jon magatol a tema.
2016. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és hogy kezdjek bele? :"D
2016. ápr. 13. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszönsz, hogy szia. Aztán beszélsz vele valami baromságról ami tök érdektelen és általános, de lekötöd, majd bevezetsz egy kis ugrást és meghívod valamire a büfében vagy valami. Ott tovább dumálsz, lehetőleg valami érdekesebbről, esetleg meg is dicsérheted, de nem kell egyből mondani, hogy "dugnálak, mint a lopott biciklit". Majd a szorgos beszélgetés közben elhívod valahova. Ha ügyes vagy összejön. Én így csinálnám. De rajtad áll a dolog. Te ismered a csajt.
2016. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy iskolába , munkahelyen a legkönnyebb beszélgetni. Valamit találj ki hogy nem e segítene neked mert úgy tudod hogy ő ebből jó. De bármi szóba jöhet. Ha ő is akarja folytatni fogja a beszélgetést.
2016. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van e hobbija ha van mi, érdeklödj,

Van e háziállata,

Vannak e tesói,

Van e közös tanárotok, ha van beszéljétek ki

Egy évfolyamra jártok,

Sportol e, milyen nyelveket tanul, mi a kedvenc tantárgya, mi a kedvenc zenéje/műfaja,

Stbstb. Ha ezek közül mindent elfelejtesz, akkor beszélgess az időjárásról, az mindig bejön.

Lényeg hogy légy kreatív és magabiztos

2016. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!