Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Interneten ismerkedés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten ismerkedés?

Figyelt kérdés
Ha interneten ismerkedtek egy lánnyal mennyi idő után hívnátok ki találkozni hogy megismerjétek személyesen is ne csak interneten?

2016. máj. 3. 00:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Változó. Valakit már aznap, mást akár 1-2 hét múlva. Te érzed, hogy mennyire nyílik meg.
2016. máj. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

minél előbb, annál jobb

fúúúhh.. hát legkorábban 1 hét volt


de én sosem randi miatt ismerkedtem, egyszerűen csak meghagytam a lehetőséget, hogy akár randi legyen. az 1 hetes az pont nem volt randi :)

ami randi is volt, az 1 hónapp, de távolság miatt csak

és felőlem még ismerkedés napján is lehetne találkozó, de ez a stratégia eddig még nem volt célracezető :D


23f

2016. máj. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!