Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehivjam vagy ne? Irjatok kerlek!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehivjam vagy ne? Irjatok kerlek!

Figyelt kérdés

Hali !

Van egy fiu aki tetszik , szineszkedik es lesz egy eloadas a hetvegen. Az eloadas elott nagyon sok ido van es ilyenkor a szineszek oda mehetnek ahova akarnak . Mar multkor ugy volt h az eloadas elott talalkozunk de az utolso pillanatban lemondta. Arra gondoltam h ujra lehivhatnam hogy megismerjuk egymast mert nem nagyon ismerjuk egymast . .

Nem tudom h lehivjam e vagy ne. 8honapja beszelunk egymassal amugx. Felek ha lehivom mas is jonne vele es az ugy nem az igazi. Segitsetek ti mit csinalnatok ?

L/14. F/15



2016. máj. 5. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat attol fugg miert mondta le az elozot.
2016. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 nem engedtek le mert mar rajtuk volt a mikroport vagy mi a csuda😃
2016. máj. 5. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:
En lehivnam de ugy hogy mondanam neki h fontos dologrol akarok vele beszelni 4 szem kozt
2016. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jo de az hazugsag lenne mert nem akar semmi fontosat mondnai. Szerintem csaknmondd az igazat hogy ha tud jojjon le mert szivesen beszelgetnel vele :) #1 voltam
2016. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele fb-on, hogy az előadás előtt találkoztok, benne van-e. És ha igen, akkor tudja ő is úgy intézni a dolgait, hogy egyedül legyen, ne zavarjon más titeket.

Néha van haszna a netes oldalaknak. :D

2016. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom
2016. máj. 5. 20:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Neked 14 évesen nem kell senkit lehívogatni...
2016. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha szeretnéd megismerni, kideríteni, hogy kölcsönös-e a vonzalom, akkor mi a kérdés? Igen, ez egy jó mód ehhez.
2016. máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Óváron lesz? (Én is színészkedek és hétvégén mi ott lépünk fel :) )16/l
2016. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!