Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Akar egyáltalán tőlem bármi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar egyáltalán tőlem bármi komolyat is ez a fiu?

Figyelt kérdés

Majdnem 1 honapja mar,hogy megismertem ot. Elsonek facebookon kezdtunk el beszelgetni (o jelolt be engem) aztan talalkoztunk elso talalkozas vegen megtortent az elso csok. Talalkozas elott illetve utan is mondta hogy tetszek neki,szep lany vagyok es aranyosnak tart. Azota is minden heten talalkozunk 1x-2x csokolozunk,kezenfogva setalunk,olelget es puszilgat. Rakerdeztem hogy nem gondolja hogy megis probalhatnank egyutt? Azt felelte hogy meg varjunk ezzel egy picit.


Most nemtudom eldonteni,hogy csak szorakozik velem vagy neki tenykeg kell elotte meg egykis ido?


2016. máj. 7. 15:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Vagy mindkettő egyszerre. :(
2016. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Tenyleg nemtudom most ezt eldonteni, nem buszkesegem de sok fiuval voltam mar altalaba ki szoktam tudni szurni ki a casanova illetve ki komolyan tervez.

Amikor vele vagyok olyan kis artatlanul viselkedik,rendes kis csendes fiu es ahogy puszilgatja a homlokom tenyleg olyan erzes MINTHA komolyyn akarna o is

....de nem tudom :(

2016. máj. 7. 15:34
 3/22 anonim ***** válasza:
Idővel kiderul.
2016. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Korotok?
2016. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

O 17

En 18

2016. máj. 7. 16:12
 6/22 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha ezt tőle kérdeznéd meg?
2016. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de örülók, hogy te elfogadod őt úgy is hogy fiatalabb. :) nem sok lány ilyen...
2016. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

*örülök


Bocsi

2016. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Mar kerdeztem. Azt mondta hogy persze komolyan gondolja,de kis ido kell neki
2016. máj. 7. 17:30
 10/22 anonim ***** válasza:

A kérdésed alapján max. 14 nek gondoltalak...

De 17?

Az első randin hagytad,hogy megcsókoljon, majdnem 0 ismerettel.... Nekem az jönne le,hogy könnyen adod magad.

A srác helyében a lehető legmesszebb kerülnélek.

2016. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!