Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Legyek türelmesebb? Akar ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek türelmesebb? Akar ő bármi komolyat?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok a fiú 25. Gyerekkorunk óta ismerjük egymást és jó barátok vagyunk. 1 éve egyre jobban vonzódtunk egymáshoz, egy este csókolóztunk. Egyre többet beszéltünk, találkoztunk kettesben és társaságban is, de a barátok nem sejtenek semmit. Akkor azt mondta nem akar (újra csalódni) komoly kapcsolatot, de érdeklem szóval ha nem bánom szeretne a közelemben lenni. Beleszerettem. Úgy fél éve találkozgatunk titokban és már több alkalommal lefeküdtünk. Nemrég azt mondta kellek neki, szeret és komolyabra kéne venni a dolgot. De egy ideje napokig nem is beszélünk vagy csak alig, aztán újra lelkesen keres. Össze van zavarodva? Mit tegyek? Nagyon szeretem!

2013. ápr. 30. 00:48
 1/8 szelesoldier ***** válasza:
Mondd meg neki, beszélj vele, ha már le is feküdtetek akkor egy kis beszélgetés már igazán nem lehet nagy lépés.
2013. ápr. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kényelmes neki, az biztos. Nekem is jó lenne, ha lenne valakim, akivel kedvemre szexelhetnék, anélkül, hogy járnék vele. Ha a srácra rájön a dughatnék, "lelkesen keres". Ja és persze a barátok előtt is titkol téged. Az nem illik teljesen a képbe, hogy azt mondta, szeret és komolyabbra kéne venni, de ha nem történt azóta semmi se ebbe az irányba, valószínűleg csak azért mondta, nehogy elveszítsen, mint szexpartnert.
2013. ápr. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szelesoldier ***** válasza:

Jobban belegondolva a második válaszadó nem mond feltétlenül hülyeséget, benne van a pakliban.

első voltam

2013. ápr. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Erre mondják azt, hogy barátság extrákkal.

Szerintem ne hagyd, hogy tovább kihasználjon. Hidd el, ha igazi kapcsolatot akarna, már régesrég felvállalt volna.

25 éves az már nem is fiú, akár már családapa is lehetne.

A legcsúnyább, ha még ki is beszél esetleg a férfi barátai között, hogy neki van egy ilyen "jó kis haverja", aki készenlétben áll.

2013. ápr. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hasonló cipőben jártam én is, és nagyon rossz vége lett. Azóta nem beszélünk, még csak nem is köszönünk egymásnak. Szerintem mindenképpen hagyd a dolgot, főleg addig amíg fel nem vállal, és komolyan nem vesz.
2013. ápr. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-nél a pont. Ha szeretne, valóban mindenki előtt felvállalna.
2013. ápr. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen külső szemmel valószínűleg nem mondtok hülyeséget, köszönöm a válaszokat! Csak olyan őszintének tűnt.. Azt hittem, tényleg alakul valami. Bár az is bonyolítja a dolgot, hogy bátyámnak is jó ismerőse és talán ezért is tartózkodik.. Meg elég bizalmatlan, sok csalódás érte. No mindegy, nem védem. De csak érezhet valamit, hisz keresi a társaságom a szex az mindig spontán jött.. Vagy ennyire behálózott volna? Elkeserítő..
2013. ápr. 30. 16:13
 8/8 anonim válasza:
A szerelemben nincsenek kifogások...
2013. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!