Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most őszintén: akar valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén: akar valaki bármi komolyat 13-14 éves lányoktól?

Figyelt kérdés

Olyan furcsa itt olvasgatni, ahogy tinilányok, még gyerekek írogatják ki mindennap a párkapcsolati kérdéseiket... én meg csak nézek, hogy lehetnek ennyire buták. Nem mondom, hogy én sem voltam plátói szerelmes ennyi idős koromban, de azért volt egy határ....


Igazából azt látom, két kategória hajt ezekre a lányokra: a szintén 13-14 éves fiúk, akik ugyanolyan gyerekek, és szeretnék jól megdugni a lányokat, hogy minél előbb túl legyenek az első alkalmon és fel lehessen vágni vele.


A másik a 18-25 éves korosztály, akik nyilván semmi komolyat nem akarnak ezektől a lányoktól, szintén csak jól megsunázni őket...


2012. dec. 13. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
én a második csoprtba tartozom :D
2012. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én soha se akartam csak sex-re menni, és 15 éves koromig nem is gondolkodtam kapcsolatokon. Meg se fordult a fejembe, hogy ilyennel felvágjak, én inkább az a komolyabb fajta vagyok és nem a csicskusz féleség. Egyébként nem a kor számít. Nekem barátnőm 15 és nagyon is akarok komoly dolgokat tőle. Nagyon jól meg vagyunk, nincs neki apja és sokszor úgy érzem én viszem a jó irány felé.
2012. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 El Greco ***** válasza:

Egyes kategória.De nem azért,hogy megdugjak bárkit is,azért akarok valami komolyat,mert tetszik,szeretném megismerni(nem szexuálisan),hanem a jellemét,viselkedését stb.Szóval inkább egy harmadik kategória vagyok.

14/f

2012. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a két kategória közé tartozom ha a kort nézzük, mert 16 vagyok.Viszont a szándékot tekintve egyikbe sem, mert egyáltalán nem csak szexre kell nekem, hanem mert szeretem és jól kijövünk.


A csajszi 14 éves:)

2012. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jaaaj sztem nagyon arik :D nekem nem lenne szívem kihasználni egy ilyen kis ártatlant :3 (talán kivételes esetbe)

f19

2012. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a kettő közt vagyok korba,és igen,én szeretnék.
2012. dec. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez attol fugg hogy milyen is az a lany. Biztas van olyan akit tudnek komolyan is szeretni, csak eleg ritka.
2012. dec. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem betegek azok a 18+ fiúk/férfiak, akik 13-14 éveseket dugnak, vagy akarnak dugni.
2012. dec. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!