Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

14eves lány vagyok és voltam moziban egy fiúval aki tetszik.

Sokszor volt kínos csönd a film után, és előtt.

Lehet h ezt nem nekünk találták ki,ugy ertem,van valami más ahol nem fontos az h beszélgessünk sokat mint PL:otthoni filmnézés. Erről mi a velemenyetek?

A fiú 15



2016. máj. 8. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért magadhoz ne akard még felhívni, végén azt hiszi már pettingelni szeretnél vagy szexelni. Azt javaslom menjetek el egy fagyira, úgy is itt a jó idő, vagy valami parkba sétálni stb. Egyébként a kínos csönd a fiúnak is kínos, és próbáld meg te is oldani a csöndet nyugodtan, érezze, hogy érdekel téged.

18F

2016. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hányadik randi volt?
2016. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 theweeknd ***** válasza:
legközelebb nyomassatok egy szelfit
2016. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első randink volt
2016. máj. 9. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Első randin nagyon rossz választás volt a mozi, de már mindegy. Lehet rajta javítani.


Elsőre mindig meg kell inni együtt egy üdítőt, vagy kávét, hogy közben beszélgessetek. Ha nem tudtok miről beszélgetni, akkor ezt nem nektek találták ki.

2016. máj. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!