Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez véletlen lenne? Vagy ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez véletlen lenne? Vagy ez most mi?

Figyelt kérdés

18F

Van egy csaj,látni szoktam reggel a buszon.

Sose köszön,nem is ismerjük egymást,ő csak egy haveromat ismeri.

De egyik este bejelölt ez a csaj ismerősnek facebookon. why?

És az a furcsa hogy rá 1 percre pedig ennek a csajnak a legjobb barátnője is bejelölt akit amúgy soha életemben nem láttam.

Elég furcsának tartottam a szitut. Ilyen még sose történt velem.

Szerintetek ez most mi?

Mindketten olyan 15 évesek.

De természetesen nem jelöltem vissza őket,nem irtak rám és indokolták meg a bejelölés okát szóval hagytam is.

A csaj akit látni szoktam ő sose köszön,ő jelölt be vagyis neki kéne nem? Vagy már ha bejelölt beszélgetést is én kezdeményezzek vagy mi lesz?



2016. máj. 17. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
omg! de gyagya vagy.. tetszel nekik azért jelizztek be na azonnal igazolj vissza és dumálj velük :)
2016. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz...tényleg gyagya vagy, tetszel nekik :PP Ez nyilvánvaló :))

Igazold vissza őket és írj annak valami frappánsat, amelyik tetszik esetleg. Mindkettőnek nem tanácsos, mert úgyis megbeszélik, ha barátnők. :P

Persze, hogy nem köszön, mert zavarban van...főleg hogy ilyen kis fiatal lányok.

Majd írd meg mi lett :)

2016. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!