Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érdemes-e bepróbálkoznom a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e bepróbálkoznom a barátnőjénél?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hónappal ezelőtt visszautasított egy lány, természetesen tovább is léptem. Ennek a lánynak az egyik legjobb barátnőjével mindig is jóban voltam, sokszor beszéltünk személyesen és múltkor össze is találkoztunk egy koncerten, ezek után elhatároztam, hogy elkezdek felé közeledni. Rá is írtam, beszéltünk egy pár napot, viszont ahhoz képest, amilyen a face-to-face eléggé hidegnek tűnt. Ezek után elgondolkoztam azon, hogy érdemes-e tovább folytatnom az egészet. Egyrészt a hideg stílusa miatt, másrészt a barátnője miatt. Előre köszi a válaszokat.

2016. máj. 19. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
ha tetszik, akkor simán. Ismerek én is olyan lányokat akik hidegnek tűnő meg szarkasztikusnak tűnően írnak, de tök normnálisan gondolják, csak így jön ki :D
2016. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!