Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hazudott?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudott?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap megbeszéltem egy fiúval, hogy találkozunk. Én kicsit hamar értem oda, ezért még elmentem sétálni egyet a környéken (belváros). Amikor visszaértem, akkor is volt még 2 perce odaérni, de negyed óra várakozás után sem érkezett meg -legalábbis a környéken nem találtam őt, jól hülyét is csináltam ezzel magamból-, én meg hazamentem. Ez volt pénteken, tegnap nem írt, sőt amikor én felmentem, ő mindig pont akkor lépett le fb-n. Ma viszont megkérdezte, hogy ott voltam-e, mert ő ott volt (igaz, nem a megbeszélt időben). Tehát óra 20-ra volt megbeszélve, de már 50 perccel hamarabb ott volt és 10 perccel 20 előtt indult haza, mert azt hitte, nem megyek. (Ez az ő verziója)

De nekem ez elég hihetetlen, elvégre ha óra 10-ig ott volt és én óra 2 körül értem oda, simán összefutottunk volna, de mégsem láttuk egymást. Akkor hazudott? Vagy csak ennyire szerencsétlenek voltunk, hogy valahogy elkerültük egymást?:(

Tudom, hülye kérdés, de nekem ez nagyon fontos, mert nem tudom, hogy rengeteg véletlen történik, vagy sokat kamuzik.:((



2016. máj. 22. 18:07
 1/1 KovGabi válasza:

Szia! Ez akkor fog csak kiderülni, amikor megbeszéltek egy új talit. Sose szabad elsőre itélni, bár tény, hogy fura az ő verzója. Szerintem próbáljátok meg mégegyszer, ha ugyan ez a helyzet, akkor kamuzott.

Remélem segítettem. :)

2016. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!