Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hazudott a barátnőm, most mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott a barátnőm, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Röviden tömören próbálom össze foglalni a dolgokat, 16 éves vagyok a barátnőm pedig 15 féléve vagyunk együtt eddig is rajta kaptam kisebb hazugságokon de azok nem voltak akkorák mint ez.Tehát a lényegre térek a kedves leányzó Kedden (ma Péntek van) azt mondta (azaz hazudta nekem,mint kiderült) Hogy Olaszországba utazik az osztállyal holnap tehát Szerdán ezen kiakadtam,hogy miért előtte 1 nappal mondja de oké semmi baj kisebb/nagyobb vitával elkszöntünk egymástól persze én az okos fejemmel senkit az ég adta világon nem kérdeztem meg,hogy "óóóó tényleg Olaszországba mentek az osztállyal?" Persze,nem tudott írni mert "nagy kirándulások voltak ott Olaszországban" na már most Csütörtökön(tegnap) sikerült elérném beszéltünk megkérdeztem melyik városban van most azt hablatyolta,hogy "Anzio,Anzoi vagy mi" persze utána néztem csak Anizo van...Mondtam neki hogy oda megyek adjon pontos címet..és aztán hozzám vágta hogy Magyaroszágon van fent BP-n a barátnőivel és pár sráccal és csak az egész egy vicc volt...ezután persze "mennie kellett és,hogy majd ma megbeszéljük" szerintettek ez mire volt jó?Mit akart ezzel elérni? És egy ilyen után megérdemli hogy megbocsássak neki?

2016. febr. 5. 10:30
 1/10 Unpredictable ***** válasza:
100%

Tipikus... Csodalom, hogy fél évet bírtál vele


Teljesen hülyének néz, én biztosan dobnám.

2016. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van!
2016. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Roviden irva, nincs baratnod.
2016. febr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szakits vele most!! Vagyis minel hamarabb ez mar nem kapcsolat szoval szakits vele..
2016. febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lol :D én hagynám a francba. 16 éves vagy, lesz még bőven barátnőd, ne aggódj. de ezt a kis libát tényleg hagyd. gyerek még nagyon.
2016. febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megvárom még haza ér,aztán itt a vége fuss el véle félév ennyi volt :'D aztán még csodálkoztak a barátaim hogy idegbeteg lettem...xd
2016. febr. 5. 12:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Jol teszed h dobod, tisztara hulyere vesz a csaj
2016. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is dobd
2016. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a csaj bolond. Nekem is volt ilyen, kezelhetetlen. Szóval, helyes, dobd. S nyugí, vannak normális lányok!
2016. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma kb 2 óránként hívogattam ha nem kevesebb és baszta fel venni a telefont..
2016. febr. 5. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!