Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A szereny es csondes fiuknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szereny es csondes fiuknak bejon ha a lany ir rajuk?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
ha ráír az okés, de ha leszólítja az nagyon nem.:D Én is ilyen srác voltam, tapasztalatból beszélek:D
2016. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
megszólítás max úgy, hogy a tegnapi fb chat miatt:D
2016. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem minden fiu szereti ha a lány odamegy:$
2016. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyesmi fiú vagyok és Örülök neki ha akárki is megszólít :)
2016. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is ilyen vagyok és én örülnék neki...
2016. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én örülnék neki mert nekem nem ir senki 16/f
2016. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha rámír valaki, az egy dolog.

De ha valaki leszólít, akkor számíthat arra, hogy vagy zavarba jövök, vagy nemtudok vele beszélni, vagy nem találom vele a közös hangot vagy valami hasonló.

2016. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat! :)
2016. máj. 23. 17:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok ilyen esetben a fiú vagy nem veszi a lapot, vagy nem képes élni a lehetőséggel. Olyan fiúk, lányok, akik nem tudnak kommunikálni, nehezen küzdenek meg a helyzettel, akkor is, ha nem ők kezdeményeznek.

Nekem van több ilyen barátom. Sok próbát tettem, tettünk helyzetük javítására, de noszogatásra sem képesek talpraesettek lenni. Legjobb barátom, mikor hosszú magány után végre összejött egy helyes, talpraesett csajjal, 1,5 évig bírta megtartani, majd totál elszúrta vele. Egyik sem csalta meg a másikat, csupán ráunt a bénaságára a nő. A gond, az volt, évek alatt sem tudott változni, érett férfivá válni. Manapság is ez élete fekete foltja. 43 éves, és senki mással nem élt együtt azóta sem. Mára ott tart, hogy kerüli a családos barátokat, a szingli kollégák társaságát keresi csak. :-(

Nőben, férfiben egyaránt vannak ilyen emberek. :-( /kezdek hinni benne, valóban az emberiség harmada aszexuális, mint a méheknél a herék, a dolgozók.../

45 F

2016. máj. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!