Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Anyám nem fogadja el a fiúm,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4everhappy kérdése:

Anyám nem fogadja el a fiúm, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Pár napja a mamám elengedett sétálni azzal a fiúval aki már régóta tetszik,ám amikor anyámnak elmondtam ki volt akadva, hogy én hogy képzeltem ezt hogy 14évesen bepasizok. Az a baja igazából,hogy a fiúm régebben az egyik osztálytársammal járt és anya szerint idézem: ne hordd mások eldobott ruháit!. Ezzel csak az a baj, hogy anya nem tudja a részleteket...Hiszen a volt barátnőjével azért szakítottak,mert rájöttek hogy nem is szeretik egymást. A szakításuk után 2 hónappal megkérdeztem a volt barátnőjét, hogy nem zavarja-e ha járok a volt fiújával, a válasz ez volt: dehogyis, tök cukik lennétek!Ezek után a maradi anyám nem szólhat semmit mert tudott róla és nem úgy mint én amikor ő pasizott...ráadásul alig mertem neki elmondani , hiszen egy olyan dolgot nem tudok mondani amivel ne lenne valami baja...komolyan mondom mindent kritizál , semmi ne jó neki. Úgy döntöttem,hogy most már csak azért is járni fogok azzal a fiúval,mert ilyen kedves srácot, aki csak arra vágyik hogy szeressen nagyon nehéz találni manapság és anyám maradisága miatt nem fogom elengedni!
2016. máj. 26. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
persze ez természetes, nehogy már a szüleid határozzák meg h kivel járhatsz vagy kivel nem, ezt te döntöd el egyedül te :) főleg ha ok nélkül "tiltanak" tőle, pl tudod h nem csalna meg ezt arra értettem
2016. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne is enged el, és Ne érdekeljen az unyád (szard le)
2016. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad! ;) De azért anyud tanácsait is tartsd szem előtt!!
2016. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hal lene egy barátnőm és eltiltanának tőle, hát elkltöznék, bár nekem már van keresetem:'D
2016. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi ez a sok ne halgass anyadra szoveg meg szard le.... egy feltetellel szarhatod le anyad velemenyet es csak akkor nem parancsolhat neked ha elkoltozol de amig o tart el rakd ossze a ket kezed hogy van hol laknod es van aki enni ad
2016. jún. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen.. anyád érzelmileg fax..
2016. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Óh de aranyos a kis diák szerelem 😍 anyud meg csak védeni akar téged :) üljetek le, beszéljétek meg a dolgokat. Ez mindig megoldás. Találjatok közép utat, ahol neked is és neki is jó.Tapasztalatból mondom, hogy csak félt téged. Én is voltam hasonló cipőben (mondjuk én már pár évvel idösebb voktam mint most te). Elkezdtünk randizgatni, nagyon aranyos és helyes volt a srác. Kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, megvolt a csók stb, egyszer elhívott magához, higy bemutat a szüleinek. A házban rajtunk kívül egy lélek sem volt. Bezárt a szobájába és megerőszakolt. Elvette a szüzességem, a kincsem, amit a Nagy Ő-nek tartogattam. Aztán rájöttem, hogy anyának igaza volt. A mai napig bánom, hogy akkor nem hallgattam rá és a saját fejem után mentem. Tehát soha, ismétlem soha ne szard le,azt, amit anyukád mondd. Sokkal több tapasztalata van és egyedül ő tud segíteni neked ha baj van. :)
2016. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!