Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi fog meg titeket egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi fog meg titeket egy fiúban? Akár első látásra akár ha már ismeritek az illetőt? Mit szeretnétek hogy meglegyen egy fiúban? Mivel tudjuk felkelteni a figyelmeteket?

Figyelt kérdés

2016. máj. 27. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem általában az fog meg egy fiúban, ha kedves, figyelmes, van humora és el tudom képzelni magam vele.

Első látásra csakis a külseje tud megfogni, de az nálam igen változó, hogy éppen kinek a külsője tetszik és kinek nem.Volt olyan hogy a külsője eleve megfogott és amikor megismertem csak egyre jobban érdekelt.

Az elején leírtam mi fog meg egy fiúban szóval azoknak kell meglennie benne.:D

Igazából sokmindennel fel lehet kelteni a figyelmet,de ez a helyzettől függ.Ha ismered a lányt sokkal másabb dolgokkal lehet megpróbálni felkelteni az érdeklődését, mint ha egyáltalán nem is ismered.

Remélem tudtam segíteni :)

2016. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első látásra általában a külseje fog meg, belsőleg azt szeretem, ha humoros, magabiztos, de nem egoista bunkó, udvarias, kedves, és őszinte. Leginkább ezek... 15/L
2016. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetesen ha meglátok egy vadidegent végignézek rajta. A magas fiúkat preferálom, mivel én sem vagyok alacsony. Ami a külsőt illeti érdekel az arca, a teste, a keze, a haja, a stílusa. Mi nem? DE ha nem kedves és harapófogóval kell kirángatni belőle a szavakat akkor bukta. A belső tulajdonságai pont olyan fontosak, mint az ahogy kinéz. Azt szeretem ha nem csak én vagyok érdeklődő, hanem ez kölcsönös + fontos a közös hobbi. Ha halálosan komoly a természete azzal beszélgetésbe sem elegyednék szerintem. Én szeretem a spontán, extrém, izgisebb dolgokat, szval imádom ha egy pasi nem unalmas. Ha meg tud lepni, ha kreatív, ha ugrat,ha feltesz random kérdéseket... Na ez nagyon kusza, nem tudom normálisan megfogalmazni az ideálom. :D

Figyelmet felkelteni? Ha NEM unalmas! :)

2016. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Regen a szokesbarna haju, magas, vekony fiu tipus volt az idealom. Most is bejon, de mar nem az alapjan nezem. Vicces is lenne meg 14-15 eves fejjel gondolkodni 19 evesen:)


Ha kulsore nezzuk, mert eloszor oersze, hogy megnezzuk, hogy nez ki az illeto... akkor imadom, ha vannak kis mosolygo rancai. Nem szivesen kezdek fapofakkal, szeressen mosolyogni es nevetni. A magassag nalam szamit, mivel viszonylag magas vagyok (170cm korul), nem lehajolni szeretnek a fiuhoz. Sulyra meg aztan edes mindegy, a mostani baratomon van egy pici sulyfelesleg, de jol oltozik hozza es ad magara, magassaga is megvan hozza, tehat nem is latszik, csak polo nelkul. Tehat igen, legyen igenyes egy srac! Zsiros haj, koszos, apolatlan kormok, kezek, fekete fogak, izzadtsagszag kizarva nalam, bar szerintem mindenkinel.

Kulsore ennyi. A tobbi mar szemelyisegtol is fugg, mert egy kevesbe helyes fiu is lehet vonzo, ha olyan a kisugarzasa, es forditva is.


Belsore intelligens legyen, lehessen vele kicsit elvontabb, ertelmesebb temakrol is beszelgetni, ne maradjon a "kepzeld, a Valo vilagban xy es yx ezt csinalta" szinten. Legyen erdeklodo, mert baromi ellenszenves, ha egy fiu csak magarol bir beszelni egesz nap, tolem pedig meg sem kerdezi, hogy amugy hogy vagyok, vagy valami.


Amik megfognak, azok ezek a tulajdonsagok, de ugy is mondhatnam, nalam ezek az alapok. Ha mar udvarias, segitokesz stb, az csak raadas, sajnos volt mar ezek hianyaban is vonzo szamomra valaki.

2016. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!