Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A barátok szoktak csokolozni/ö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátok szoktak csokolozni/ölelkezni/összebujni?

Figyelt kérdés
egy fiuval mar tobb honapja beszelunk folyamatosan,nagyon egy hullamhosszon vagyunk,kedves,aranyos velem,erzem hogy fontos vagyok neki,sokat talalkozunk(egy heten tobbszor is) multkor filmet neztunk nalam es megcsokolt,utana pedig osszebujtunk olelgettuk egymast...mivel meg nem hivott soha a baratnojenek(meg nem is erzem hogy mar az lennek) ezert ebbol arra kovetkeztettem hogy baratok vagyunk,de viszont nem tudom hogy mennyire normalis dolog hogy a baratok ilyet csinalnak...normalis valaszokat kernek ha lehet!

2016. máj. 28. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
csókolózni azok szoktak akik járnak
2016. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem, ez már nem a barátság kategória
2016. máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, de bármi előfordulhat.
2021. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!