Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vegyek neki valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek neki valamit?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már egy ideje beszélünk és mivel úgyis mennek Balatonra pár napra ugygondoltam vele megyek, és vegyek neki valamit vagy elég ha csak a szallasat fizetem?

2016. máj. 30. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért akarnád te fizetni a szállását? :O
2016. máj. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ékezetek miatt bocsi telefonról írtam, mondjuk nem az a lényeg, de úgyis lenne aki azzal foglalkozna.
2016. máj. 30. 00:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert szeretem, és ér nekem annyit meg én hívtam akkor nehogy már ő fizessen, de ezt még szerintem vele megbeszelem, de amúgy vegyek neki valamit? Gondolok itt csoki, virág, telefontok, esetleg csinálok karkötőt ami kettonket jelképezi vagy mi? :D
2016. máj. 30. 00:24
 4/6 anonim válasza:

egy virágot ajánlanék:) meg hát attól függ, hogy milyen a kapcsolatod a leányzóval

ha vicces, cukkolós akkor nem tudom, úszógumit is vehetnél akár

de ha komoly, romantikus, akkor virágot meg gyertyát, esetleg egy üveg bort (ha kiskorú vagy akkor ne:D) beadhatnál

2016. máj. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát romantikus, kb minden nap vagy fél órát mondjuk egymásnak hogy mennyi szeretjük a másikat, akár naponta többször :D
2016. máj. 30. 00:33
 6/6 anonim válasza:

jajj:D hát akkor talán adhatnál neki egy nyakláncot talán, a virág szerintem mindenképp mehet

vagy virág és csoki is jó

de ahogy te gondolod:) sok sikert ;)

4/6-os vagyok

2016. máj. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!