Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjek el beszelgetni vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek el beszelgetni vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, kb 5-6 éve találkoztunk egy nyaralás során, azóta kb egyszer beszéltünk, pár hete viszont láttam őt, külsőleg az esetem szívesen megismerném. Fb-n ismerősök vagyunk, szerintem kellemetlen lenne ott ráírni hogy mizu, főleg ha neki én nem vagyok az esete. Szoval mit tegyek?
2016. jún. 1. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem vagy az esete?
2016. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig kétszer beszélgettünk, de akkor is én kezdeményeztem..
2016. jún. 1. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát kezdeményezz megint. Kérdezz rá van-e pasija, ha meg nincs hívd találkára. Beszélgessetek.
2016. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezen tényleg nem értem mit kell parázni :) Hívd el te, majd ki derül hogy szeretne - e, vagy sem.
2016. jún. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet,hogy félénkebb tipus és szereti ha egy lány kezdeményez. Viszont ha ezeket csinálja akkor bíztos bejössz neki ha zavarban van mosolyog odafigyel amikor beszélgettek megjegyzi amit mondassz neki ha zsebre teszik közben a kezét ha a lába feléd fordul mikor tömegben álltok amikor elpírul segít neked stb... ha beszélgetsz vele ezen kivül kell lássad az arcán,hogy unott vagy érdeklőde. Mindig mosolyogj légy vidám nyitott vele amikor beszélgettek amikor találkoztok mond ki a nevét sok pasinak ez megmarad pl: Szia Peti,hogy vagy? Érintsd meg amikor beszélgettek. Ez is megmarad neki. Élőben keresd a találkozást a helyzeteket,hogy találkozzatok ha többszőr is összefuttok és érdeklődsz íránta könyebb lesz ráírni fbn. Kérhetsz tőle valamiben segítséget és az egy ok,hogy ráírj. Pl ha ért a számítógépekhez akkor jajj elromlott a ...segítesz? Vagy amikor ráírsz megkérded,hogy van stb megkérded,hogy láttad xy filmet? és jó volt? Te is ajánhatsz neki ez már egy jó téma beszélgetéshez. Viszont ne nyomulj ne írj minden nap hagyd,hogy ő is keressel. Ha érdekled őt ő is fog keresni. Ha pedig kideritetted,hogy semmiképp se vagy az esete akkor el kell felejtened őt bármennyre is szomorúan hangzik. Értelmetlen dolgok után nem szabad futni, mert lehet az élet adna egy jó lehetsőgéset csak te nem látod, mert az értelmetlen dolgo után futsz. Tedd ezeket amit írtam deríts ki légy bátor, ha ígyse müködik, ne fogalkozz vele koncetrálj magadra és a boldogságodra. Sok sikert! :)

tessék egy random zene:

https://www.youtube.com/watch?v=Gg0KqR33CKs

2016. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!