Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randin a csókot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randin a csókot megpróbálva az nem jön össze, akkor ott már veszve van minden?

Figyelt kérdés

Első randi, szépen el is telt, végén úgy gondolom, hogy megcsókolom, de elhúzódik, mert lehet azt vallja, mert első randin nincsen csók vagy akármi.


Ha ilyen eset merül fel, ezt a kellemetlen szitut hogy lehet menteni? Kínomban megbeszélünk egy újabb randit, vagy innen már veszve van az egész?


Ilyenkor mit kell csinálni?



2016. jún. 3. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne veszve az egész? Később majd csak röhögtök rajta hidd el:) Csinálj úgy minta mi sem történt volna és randizgassatok még aztán majd alakul.
2016. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem,nincs veszve semmi:)
2016. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az egyik lehetőség, hogy úgy csinálsz, mintha mi sem történt volna, nem akadsz fenn rajta és főleg nem agyalsz rajta. úgy veszed, hogy MÉG nem akarta. maradsz továbbra is kedves, közvetlen, megnyerő és építed tovább a kapcsolatot vele. persze nem árt figyelni a jelekre is, hátha észreveszed rajta, amikor már ő is akarja.


a másik lehetőség, hogy megbeszéled vele a dolgot. na persze ezt leginkább akkor és ott lehet megtenni. "sajnálom, nem akartalak letámadni, elragadtattam magam, de nem akarok semmit sürgetni...

2016. jún. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

29 vagyok, de bevallom nektek, még sohasem csókolództam.

Lehet azért, mert első randin nem szoktak, nekem, pedig jó sok első randim van... Persze én "kiugró érték" vagyok, de van ilyen is. Azok a lányok, akikkel eddig ismerkedtem nagyon prűdek voltak és általában ilyen lányokkal sikerül randiznom. A rámenős csajok sohasem vonzottak...


Jó kérdés, hogy mit kell csinálni, ha nem jön össze a csók... Talán egy viccet elsütni?

Mindenesetre, amit a lány is akar, az megy, amit pedig picit is nem, abból sohasem lesz semmi, ez már csak így van. Igazából a veled azonos korú lányokkal, úgy 20 éves korodig érdemes próbálkozni, utána a nálad fiatalabbakra kell összpontosítani. 26 éves életkor felett, pedig egyedülálló fiúként elég nehéz az ismerkedés, mert a csajok zöme már foglalt...

2016. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!