Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, akit elszeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit elszeretnék hívni beszélgetni, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval van egy lány, akit elszeretnék szombaton hívni beszélgetni, egy kicsi erdőbe. El szeretném mondani neki, hogy mennyire tetszik, viszont miután elmondtam, félek, hogy túl sok lenne a kínos csend. Szerintetek miről lenne érdemes beszélgetni utánna? U.i: Vigyek valami ajándékot, csoki, virág stb..? /15F

2016. jún. 4. 10:09
 1/2 anonim válasza:

Én "véletlen" a kedvenc gyümölcsét vinném nasinak. Ismerd meg tegyél fel neki kérdéseket de ne úgy mint egy barom pl: - szereted az erdőket?

- Igen

- Én is, főleg amikor virágzik minden

- aahh ja az tényleg jó

És húzd a témát.

2016. jún. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 NévtelenCsillámpóni válasza:

szerintem a kiserdőbe nem igazán kellene elvinni a lányt. Lehet megilletődne egy picit mivel ez a dolog félreérthető. Inkább valami cukrászdába mennék vele esetleg fagyizóba :)

14/L

2016. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!