Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az nem ciki, ha a lány hívja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem ciki, ha a lány hívja el talizni a fiút?

Figyelt kérdés
Nagyon félénk a fiú és tudom, hogy ő nem merné meg! Nem lenne ciki, ha én hívnám el?

2016. jún. 4. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem :)
2016. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hívd el találkozni, örülni fog :)
2016. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :)
2016. jún. 4. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy!! Hajrá ;D
2016. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 supra01 válasza:
100%
Jajj dehogy ciki. Ne butáskodj!!! Hivd el és mondd el neki, hogy mit érzel!!! Jön a nyár pont ideje, hogy összejöjjetek. Sokat lesztek együtt sokat nevettek majd és persze sokat csókolóztok is majd!! Nem éri meg ezt kihagyni. Na ugye már rà is írtál!!!!!
2016. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire viszket akkor ne légy rest, hívd :)
2016. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%

Neked tényleg ilyen kisnyuszi fiú kell, aki megijed a lányoktól?

Egyébként szerintem elég gáz,ha a lány fut a fiú után.

2016. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
meglepődnél, de rohadt sok ismerősömnél akik kapcsolatban vannak a csaj kezdeményezett :'D hidd el, nem ciki...valszeg ő azért nem mer mert önbizalom hiányos, és ezzel csak javítanád az önértékelését.
2016. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!