Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Rocker/punk/metalhead fiúk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker/punk/metalhead fiúk, ti milyen párt választotok magatoknak? Rocker lányoknak előnye van? Pop/mindenféle/house/stbt hallgató fiúk, rockerlánynak lenni hátrány nálatok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 14:38
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Nekem mindegy, hogy milyen zenét hallgat a lány. Pl a barátnőm is rap zenét hallgatott, amikor összejöttem vele. Aztán mutattam neki egy pár rock számot és most már ő is rocker lett. Hiába, ami jó az jó.
2016. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
én inkább house féléket hallgatok vagy mit, nem tudom a pontos megnevezését xD. én utálom a rockot ugyan úgy ahogy a focit is.. szóval nem tudom, elfogadom ha valaki rocker de velem nem fogja tudni megszerettetni :/ 14/₣
2016. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Metálos srác vagyok, metálos barátnőm van, de akkor is összejöttem volna vele, ha nem az ilyen zenéket szereti.
2016. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem túl kell látni pár sztereotípián(:
2016. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Korábban eléggé rocker voltam,igaz ez a külsőmre nem terjedt ki. Aztán már ismertem az összes olyan rock,metal bandát ami bejön. És szép lassan kifogytam a friss zenékből. Ezért lettem mindenthallgató,néha megtetszik pár house szám,akár country,akár rap vagy pophoz hasonló normális szám.

De nyilván előny egy rocker lány. De én inkább úgy választok hogy a külsőjére ne igazán terjedjen ki a zenei ízlése. Mondjuk egy piercing,tetoválás vagy festett haj nem akadály de azért vannak extrém esetek mikor azt mondom hogy na őt inkább kihagynám.

Exem pl pop,house zenéket hallgatott de megkedvelte a rockot,én pedig az ő zenéjét.

De ha szeretek valakit akkor olyan mindegy milyen zenét hallgat...

2016. jún. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Hú, ez nehéz kérdés, nekem tetszik minden lány, de ha van valami önálló irányzata, az csak jó pont. Igazából nem (csak) zenei irányzat alapján választok magamnak párt, ettől sokkal több minden közrejátszik.
2016. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Zöld kezek mentek a jó válaszolóknak,köszönöm:)
2016. jún. 10. 17:00
 18/21 anonim válasza:
én punk vagyok és meleg. elsősorban punkok közt válogatok partnert magamnak. mostis punk sráccal vagyok kapcsolatba fél éve már. de bejönnek a rockerek is vagy skinek
2016. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
elektronikus zenét hallgatok, és az a legjobb ha a lány is ilyet szeret, de nem ez alapján döntök, tőlem hallgathat rockot is ha azt szereti, de ez az állandó feketébe öltözés, festett fekete haj, nem jön be :)
2016. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Röpke 2,5 évet késik a válaszom ugyan, de tetszik a kérdés, gondoltam válaszolok.


Nem hívnám magam rockernek, de a zenéknek amiket hallgatok a 80%-a rock (ideértve az alternatív rockot), ezen kívül pár rapet szeretek (de csak magyarul), van egy csekély számú kivétel a popot és az elektronikus zenét illetően, de rengeteg mindenre nyitott vagyok (népzene nagyon, katonai indulók is néha becsúsznak ha a kedvem úgy tartja:D).

Nagyon fontos nekem mit hallgat a lány. Ha érdeklődik az alternatív világ iránt, nem a tömeg része, akkor ennek tökéletes tükrözője hogy milyen a zenei ízlése. Valahogy nekem nyélből szimpatikusabb az, aki jó zenét hallgat ;)


17/F

2019. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!