Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi van köztünk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van köztünk?

Figyelt kérdés

Van egy srác akival előző héten találkoztam, bár előtte is ismertem. Aznap a haverokkal kint voltunk ilyen városnapokon aztán hazakísért megölelt. Még aznap elkezdtünk beszélgetni, kiderült hogy mind a kettőnk már régebb óta nézegeti a másikat. Azóta majdnem minden nap találkozunk, volt már csók is, mondta hohy szeret, mégsem egyértelmű hogy mi van köztünk. A barátai azt mondják hogy nagy csajozós, de mióta "velem van" rá se néz a csajokra. Akkor mi most együtt vagyunk? Kérlek segítsetek!

13/L ; 13/F


2016. jún. 5. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezzd meg tőle:D
2016. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megkérdezném de az olyan bután hangzik hogy "Te xy hallod mi van köztünk mert én tökre nem vágom"

Vártam rám több mint egy hetet mire kimondta hogy szeret.. nem most szeretném elrontani, és nem ilyennel.

2016. jún. 5. 22:46
 3/4 anonim válasza:
Először nőjetek fel, utána csókolózzatok! Pisisek!
2016. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 43 évesen csókolóztam először.
2016. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!