Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti mernetek igy találkozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mernetek igy találkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megismertem az interneten egy srácot (23 éves) több mint fél éve minden nap beszélünk, néha éjszakába nyúlóan. Nos nmreg felkerült a személyes találkozás is. Nagyon szimpatikus, es nagyon megkedveletem, illetve ez kölcsönös. Viszon van bennem egy eleg erős gátlás ezzel kapcsolatban, hiszen meg nem lattam személyesen. Az alap ötlet az lenne, hogy én utazok le oda ahol lakik (kb egy óra utazás) és elmennenk egy kávézóba és moziba. Viszont nem tudom, tekintve, hogy nem ismerem a várost ahova megyek, igy eleg bizonytalan vagyok. Ahol én lakom viszont eleg semmitmondó kis falu. Es nem tudom hogy ehetne ezt okosan megoldani jelenleg. Mert bár nagyon megbizom benne, felek azert, hogy bajom eshet. Mit tegyek?



2016. jún. 14. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha 18 alatt vagy akkor ne meny, ha felette akkor menny és vigyél magaddal bicskát és más védelmi eszközt
2016. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha megakar ölni, akkor ne tojj be! Mivel kiengedheted a gőzt rajta és megse bűntetnek, ha nem bírod ki, akkor is megöldheted, csak intézd úgy, mintha megtámadott volna :)

17F

2016. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában azt gondolom, hogy inkább a fiú utazzon a lányhoz első alkalommal. A Ti esetetekben ez mégsem jó megoldás. Ahogy írod, kis faluban laksz, ahol valószínűleg semmi kulturált lehetőség nincs, ahol találkozhatnátok. A kocsma meg nem igazán alkalmas randira. A másik, ami miatt nagyon kis településen nem javaslom a randizást első alkalommal: kis helyen hamar terjed a pletyka, hogy kit kivel láttak. Nem kell, hogy szájára vegyen a falu.

Lenne valami közeli, nagyobb település, ahol Te ismerős vagy, és több lehetőség van, mint a falutokban? Nyilván ott nem is ismer mindenki, és nagyobb helyen nem annyira egymással foglalkoznak az emberek, mert találnak más elfoglaltságot is. Iskolába jársz még? Pl. ahova suliba jársz, csak ne pont a suli közelében találkozzatok.

Rögtön témát is ad az első személyes randira, ha Te már ismerős vagy azon a településen. Megmutathatsz neki néhány érdekességet.

2016. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Te hány éves vagy?

Nincs másik város a közelben, amit ismersz? Így ő is utazna kicsit, meg te is. Te választanád ki a helyet.

Azért remélem, képen már láttad, vagy akár egy skype, vagy valami, hogy tudd, hogy tényleg ő az.

2016. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Kösztönöm a válaszokat! Én 18 leszek. Igen amire még gondoltam az az a város ahova suliba is járok, de az sem egy nagy valami az az igazság. :D Így végül arra jutottunk, hogy Budapestre mennénk mind a ketten, és ott találkozunk. Forgalmas is, úgy ahogy kiismerem magamat, szóval remélhetőleg az úgy jobb lesz. :)

2016. jún. 15. 14:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Verd pofán.
2016. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!