Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinél bepróbálkozol, és ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinél bepróbálkozol, és ő esetleg elutasít, utána hogy állnátok hozzá? Hogy mernétek találkozni vele? 21/L

Figyelt kérdés
Csak mert már nagyon rá akarok kérdezni, de ha elutasít, utána hogy kezeljem? Mindig furcsán fog rám nézni. Tök ciki lesz, nem? Ráadásul nap, mint nap találkoznék vele utána is.
2009. máj. 29. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nnem próbálod meg, nem sosem tudod meg, lehet hogy komoly kapcsolat lenne belőle és boldogabb lennél, mint valaha. Ha pedig visszautasít akkor sincs semmi baj, hiszen nem szerlemet fogsz neki vallani, csak közlöd vele a te módodon, hogy tetszik neked.
2009. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs azzal semmi gáz. Fiú vagyok, álltam már a barikádnak ezen az oldalán... leányzó jelezte, hogy nem lenne ellenére barátságnál több is, én meg jeleztem finoman, hogy vele nekem a barátság tökéletesen elég. Utána is tudtunk találkozni, beszélni, nem volt semmi gond.


Meg volt már persze fordítva is, hogy engem hajtott el lány (kettő is), de a mai napig jóban vagyunk mindkettővel. Nincs ezzel semmi probléma.

2009. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És akkor szerintetek, után nem lesz ebből olyan, hogy röhögcsél a hátam mögött meg kibeszélgeti, meg ilyesmi. Aztán meg megyek az utcán és mindenki röhög. ÉS el tudunk menni egymás mellett normálisan? Bár azért már annyira csak érett. 30.

Kösz mégegyszer.

2009. máj. 29. 13:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és nekem ilyen gimiben volt. Akkor még sem ő, sem én nem tudtuk kezelni a helyzetet. Akkor aztán volt nevetés, az egész gimi tudta, pedig nem voltam egy népszerű lány, éppen ellenkezőleg.

De aztán egy éven belül úgy érzem, nem csak mi, hanem az egész gimi fiataljai felnőttek, komolyabbak lettünk. Azóta is jóban vagyunk, el tudunk normálisan beszélgetni. Semmi probléma nincs azóta.

Próbáld meg, vesztenivalód nincs!

2009. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"És akkor szerintetek, után nem lesz ebből olyan, hogy röhögcsél a hátam mögött meg kibeszélgeti, meg ilyesmi."


Ő nem lány :)))

Szóval ettől ne félj.

2009. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!És azt is , hogy bátorítatok!

Nekipróbálkozom

2009. máj. 29. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!